2737
2739
4 ماهشون تموم شده، 10 روزی هست خوب شیر نمیخورن .وقتی بیدارن بزور و گریه.... سینم رو هم درست نمیگیرن ... همش یا گریه و زورکی میدم وبه راه میرم تا بخورن...

برم دکتر؟ تجربه ای دارین؟
CafeMom Tickers

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید نی نی جان میشه سوا منو حتما جواب بدید؟؟

شما تو دوران حاملگی شیر میخوردید؟؟ و از لبنیات کدوم کارخونه استفاده میکردید

آخه شنیدم کسایی که تو دوران حاملگی شیر نخورن بچه هاشون وقتی به دنیا میان شیر دوست ندارن

به نظرتون درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2731
عزیزم پسر منم تو خواب فقط شیر میخورد اخه تو این سنهوشبه بازی میشن به نظر من خسته نشو هر وقت میخورن بهشون شیر بده البته پشر من از همون موقع به بعد وزن زیاد اضافه نکرد آخرشم از 7ماهگی هم شیر خودمو بهش می دم هم شیر خشک اما بازم وزن زیاد نکرد .
2738
دقیقا مشکل منو داری دختر منم با اکراه شیرمو میخوره چون ماه پیش وزن نگرفت مجبور شدم شیر خشک بدم برای همین تنبل شده تو خوردن شیر من ولی میخوام از این به بعد با لیوان بهش شیر خشک بدم تا شیر خودمو خوب بخوره
خدایا از تمام دنیا دو چیز با ارزش دارم خنده های شیرین دخترم و وجود پر مهر همسرم آنها را از من مگیر
مهروی جون من روزی 2 لیوان شیر میخوردم.بچه هام از اول خوب شیر میخوردن .شیشه و سینه هم هردورو میگرفتن. اما این 10 روز بیتابی زیاد داشتن هیچ کدومو نمیگیرن. تازه بیشتر وابسته سینه بودن و هر موقعی شیشه قبول نمی کردن.
CafeMom Tickers