عنوان

آزمایش خون و جواب مثبت تست cmv igg

| مشاهده متن کامل بحث + 191169 بازدید | 100 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای عزیز ، اگه خدایی نکرده به ویروس CMV مبتلا شدید و احتیاج به قرص والگانسیکلوویر (Valganciclovir) برای درمان داشتید من 52 تا دونه اضافه دارم ( هندی ) با قیمت خیلی کم . اگه خواستید ایمیل بزنید . pani_2412 (( @ )) yahoo (( . )) com
راهنمای کامل سفر به ترکیه https://telegram.me/turkeytravel
2731
سلام وقت همگی بخیر من تو هفته یازدهمم آزمایش خونم igg رو 60.0 نشون داده و igm رو 10.0> حدودا بیست روز مونده به نوبت دکترم نگران شدم میشه لطفا راهنماییم کنید یعنی چی؟ چکار باید بکنم؟ من 11 سال پیش واکسن سرخک و سرخجه رو هم زدم.
با سلام جواب تست های من igm مثت و igg منفی شده لطف می کنید راهنمایی کنید ؟ همسرم 2 ماه به شدت درگیر این بیماری هست (علائم بصورت تب و لرز شدید ) تازه پزشکان فهمیدن منو کلئوز عفونی داره . من یک نوزاد دختر 4 ماهه دارم که IGG و IGM هر دوش برای اون منفی شده ! ولی تو یه سایت خوندم که این آزمایش برا نوزادان منفی میشه .
وای مال من که 500 شده دیروز تست igm هم دادم یه هفته دیگه جوابش می آد خیلی استرس دارم

خانومی مال منم مثل شما igg بالای پونصده' تروخدا بیاین بگین دکترتون چی گفت اونموقع? نی نی بعد از تولد خوب بود ?

خانومی مال منم مثل شما igg بالای پونصده' تروخدا بیاین بگین دکترتون چی گفت اونموقع? نی نی بعد از تولد ...

شماچیکارکردین چیشد خطرناک بود منم مشکل شمارودارم

خوشبختی یعنی دخترم😍
2706