موضوع بحث

آزمایش خون و جواب مثبت تست cmv igg

1395/06/11 19:19 22
موضوع بحث: آزمایش خون و جواب مثبت تست cmv igg
سلام بچه‌ها
من هفته 36 بارداریم و آزمایش خون دادم و جواب تست cmv igg مثبت بود کسی می‌دونه این چیه؟ خیلی نگرانم؟؟؟؟
تست نشان می دهد که شما در گذشته با ویروس CMV (سیتومگال ویروس) تماس داشته اید، این ویروس در قسمتهای مختلف بدن می تواند بیماری ایجاد کند، تاثیر در لانه گزینی ندارد و درمان خاصی نیاز ندارد
igm نشانه وجود ویروس در حال حاضره,ولیigg نشون دهنده اینه که ویروس قبلا بوده و الان انتی بادیش هست
خطری نداره
واسه منم مثبت بود
مرسی مامانه ویانا خودت که می دونی تو این دوره آدم از هر نشانه ای می ترسه و نگران می شه اونم فقط به خاطر نی نیش توضیحاتت خیلی آرومم کرد ولی خودمم که تو گوگل سرچ کردم چیزای وحشتناکی داشت که فکر کنم مربوط به خود ویروس CMV (سیتومگال ویروس) بوده . ایشالا که چیزی نیست بازم مرسی
زیزم iggتیتراژ یعنی قبلا مبتلا شدی وبدنت انتی بادی داره
igm مهمه که باید منفی باشه
وقتی چترت خداست بگذار ابر سرنوشت هرچه میخواهد ببارد
وای خدا خیرتون بده. داشتم از نگرانی میمردم.rubella igG(Elfa بایدکوچیکتر از 10 باشه مال من 137 شده!
وای مال من که 500 شده دیروز تست igm هم دادم یه هفته دیگه جوابش می آد خیلی استرس دارم
واقعا دستتون دردنکنه داشتم سکته میکردم خیالم راحت شد
من تو هفته هشتم حاملگی هستم آزمایشم نشان داده که rubella igg 167 شده. این نشانه چیست؟آیا برای جنین خطرناکه؟
لطفا اگه کسی میدونه بگه. دارم از استرس دیوونه میشم
سلام . من سالهاست که از جوش های صورت رنج می برم . در واقع جوشهای قرمز و دردناک که هیچ پزشکی نتونست قطعی درمان کنه . در آزمایشی که دادم جواب این تست CMV IGG II مثبت هست و پزشک مربوطه گفته یکی از علت جوشها می تونه این باشه . درسته ؟ آیا این ویروس با تغذیه و دارو قابل درمان هست ؟
سلام تست cvm igg من هم بالاست اشکالی نداره ؟ igm منفیه
آزمایش توکسوپلاسموز igg و igm منفی بود این نرماله ؟
دوستای عزیز ، اگه خدایی نکرده به ویروس CMV مبتلا شدید و احتیاج به قرص والگانسیکلوویر (Valganciclovir) برای درمان داشتید من 52 تا دونه اضافه دارم ( هندی ) با قیمت خیلی کم . اگه خواستید ایمیل بزنید . pani_2412 (( @ )) yahoo (( . )) com
سلام من igG 200و IgM ./2ایا خطرناکه؟ دکترم گفته باید با یه متخصص عفونی مشورت کنی
سلام وقت همگی بخیر من تو هفته یازدهمم آزمایش خونم igg رو 60.0 نشون داده و igm رو 10.0> حدودا بیست روز مونده به نوبت دکترم نگران شدم میشه لطفا راهنماییم کنید یعنی چی؟ چکار باید بکنم؟ من 11 سال پیش واکسن سرخک و سرخجه رو هم زدم.
ارسال پاسخ و نظر شما