2410
2553
عنوان

کپسول فلوکستین10

3781 بازدید | 9 پست
به سفارش یکی از همکاران که پزشک هم هست برای بهبود حالم ( نوعی افسردگی) شروع کردم به مصرف این کپسول آیا کسی در این مورد اطلاعاتی داره خیلی خواب آلود شدم و یه نوع بی تفاوتی به همه چیز احساس خستگی می کنم اون آقای دکتر گفتن که بعد از یک ماه علایم بهبودی مشخص می شود اما من جز همین چیزهایی که گفتم دگرگونی دیگری احساس نمی کنم. لطفا کمک کنید
فلوکسیتی دارای 2کارایی است 1برای افسردگی و2برای رفع وسواس البته دکترجهت کاهش اشتها وکم کردن وزن که یکی ازعوارض این داردست برای من تجویزکرده وازجمله عوارض ان کم خوابی واختلال درخواب وبرای همین هم میگن که صبحها مصرف شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکتا جان
من هم بعد زایمانم یک ماه و نیم مصرف کردم البته من قبلا هم بعد فوت پدرم سه ماه خورده بودم !!
من بیستشو روزی یکبار مصرف کردم . روی من عوارض نداشته و خواب آلوده نشدم برعکس انرژیم بیشتر میشد و حوصله ام هم فراوون
رو هر کسی یه جور عمل میکنه به بعضی ها هم نمیسازه و افسرده تر میشند
خورشیدک درست گفت هم برای افسردگیه هم وسواس که اون هم ناشی از افسردگیه ، دوز وسواسش بیشتره ولی افسردگی کمتر
کاش می شد زندگی را هم عوض کرد٬ مثل «چایی» وقتی که سرد می شود…
2720
ساغر جان یعنی چی داروی Safe ای هست من که احساس می کنم افسرده تر شدم به نظرتون چی کار کنم شروع این دارو رو من هم زمان با ماه مبارک رمضان شروع کردم و البته همزمان با قرص ضد بارداری ال دی اصلا احساس می کنم حالم بدتر شده
2714
من یادمه یه بار بروشورشو خوندم

نوشته بود به علت ایجاد خواب آلودگی از رانندگی و کارهایی که نیاز به تمرکز دارن خودداری کنید

نفسم می گیرد در هوایی که نفس های تو نیست *** آنکه آرام کند درد مرا غیر تو کیست