موضوع بحث

سری جدید بفرمایید شام - سوئد

| 1390/07/27 | 11:50 257 بازدید
می گفت غذاش با دک.راسیون خونه اش هماهنگگ نبود !!!!!!!!!!!
1390/06/26
|
23:30
مرده خوب امتیاز داد..منصفانه بود. امتیاز و در نظر گرفت برای زحمتی که کشیده و 3 امتیاز هم به غذا و پذیراییش داد
میزبان هم خوب بود

اون خانومه که 4 داد چه ایراد الکی گرفت گفت غذاش با دکوراسیون خونه هماهنگ نبوده
گفت غذا سنتی بود و دکوراسیون غیر سنتی..یعنی برای هر نوع غذایی باید یک نوع دکوراسیون در نظر بگیره؟!!
اون سری قبلی بفرمایید شام هم تو گروه شاهرخ اینا اونی که کچل بود به غذای شاهرخ این ایراد و گرفت که چرا غذاش آبگوشت و سنتی بوده بعد اومد موسیقی غیر سنتی برای سرگرمی شون آورد و یکی اجرا کرد..باز ایراد اونم با اینکه ایراد قابل توجیهی نبود بهتر از حرف این خانوم امشبی بود.
1390/06/26
|
23:51
ایراد خیلی مسخره ای گرفت. لابد اون هر وقت میخواد غذای متفاوت درست کنه دکوراسیون خونشم تغییر میده. آی لجم میگیره از این آدما
1390/06/27
|
00:15
بدشم انگار ممنوع الورودش کردن به ایران که میگه بزرگترین ارزوش اینه که بیاد ایران. خب پاشو بیا کی جلوتو گرفته انگار مثلا گوگوشه ههههههه
1390/06/27
|
00:16
منکه امشب رو ندیدم. حتما فردا تکرارش رو میبینم.
تکرار 10.30 صبح است و 5 بعد از ظهر.
با این تعاریف دوستان پس به این نتیجه رسیدم که اگر غذای اصیل ایرانی برای مهمونام درست کردم رو زمین باید سفره بندازم و دور خونه ام پشتی بچینم. اگه غذای امروزی تر بود تو مایه های سوفله و لازانیا دکور هم باید جدید باشه. .
.
واقعا که ...........
جدا چرا بعضی از ماها اینطوری هستیم .

اخه یعنی چی.
1390/06/27
|
00:27
حالا شب خودش ببینیم چطوری برگزار میشه. فکر کن بشه یه همچین ایرادی ازش گرفت اون وقت دیگه ... هههههههههه
1390/06/27
|
00:57
ولی من اون یکی خانم پیره رو خیلی دوست داشتم
البته اگه بعدا خودشو نشون نده
1390/06/27
|
09:17
به نظرم آقاهه آدم خوبی اومد
1390/06/27
|
09:49
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
بنده خدا مریم با اون سنش این همه زحمت کشیده . حالا خوشمزه شده یا نه دیگه سلیقه ایه. چون غذاش ایراد اصلی نداشت. حالا سارا برمیگرده میگه خونش مرتب نبود. سعید هم خوبه. سپیده هم خوبه. ولی این سارا یه جورایی سوینه و شهلا خانم.
1390/06/28
|
00:07
مریم خانم چه صدای قشنگی داشت خیلی خوشم اومد. غذاهاش هم بامزه بود بهش نمی اومد غذای مکزیکی درست کنه. البته شب اول یک کم ایرادگیری کرد و نمره کم داد ولی می زارم به حساب پیریش.

سپیده هم خانم با شخصیت و مهربونی دیده می شه فقط به نظرم بیش از حد آرایش می کنه. امشب که سایه چشماش و رژگونه قرمزش با لباس پلنگی اصلاً جالب نشده بود. شب اول خوشگل تر شده بود.

سعید شب اول خودشو نشون نداد ولی تازه داره رو می کنه. آدم باحالیه ازش خوشم اومد اگه تا آخرش همینطور منصفانه جلو بره چهره شیرین هفته می شه.

سارا خانم این وسط داره دورویی می کنه. تو روی مهمونا می خنده و پشت صحنه همش ایرادای الکی میگیره. قسمت اول گفتن که ایشون مدرس آشپزیه خب حتماً براش افت داره که اول نشه برای همین به همه نمره کم میده که خودش اول بشه.
طغرل هم کم نمی زاره و حسابی داره حالشو می گیره. امشب می گفت خانم موهات سیخ شده یه دستی بکش یا موقعی که مریم خانم آواز می خوند طغرل به سارا می گفت شما همراهی نکن (آخه صداش خیلی کلفته)!...
1390/06/28
|
03:39
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
be nazare man sara adame bad jensie badam khili ghor ghoroe
1390/06/28
|
11:37
من از سعید خوشم اومد امیدورام سارا برنده نشه چون خیلی نچسبه
1390/06/28
|
11:41
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
چرا همش 3 تا خانوم و یه آقاس داره بی مزه میشه و تکراری
1390/06/28
|
12:19
رهرو آن نیست که گه تند و گهی خسته رود رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
من خیلی منتظرم شب آخر ببینم اون خانم مدرس آشپزی چی درست می کنه و دکوراسیون خونش با غذاش چه طوری هماهنگ میشه
1390/06/28
|
12:37
احتمالا توی سوئد قحط الرجال اومده
1390/06/28
|
17:00
این سارا خیلی لجه ادمو درمیاره با این ایرادای الکی که میگیره. امشبم یه قسمتایی از خونشو نشون داد که واقعا صد رحمت به خونه بقیههههههههه حالا فردا همه چی مشخص میشه امیدارم برنده نشهههه
1390/06/28
|
23:14
من امشب آخرش رو دیدم که سعید 15 گرفت.
ولی به نظرم فردا سارا ببره. چون سعید و سپیده امتیاز بالا میدن.
سارا خجالت نکشید 3 داد.
بچه ها منو چی بود؟
1390/06/28
|
23:38
منوی سعید:
پیش غذا: سوپ کلم بروکلی
غذای اصلی: کباب کوبیده و مرغ زعفرانی با برنج و ته چین
دسر: بستنی زعفرونی مغزدار

غذاهاش خوب شده بود مخصوصاً کبابو خیلی حرفه ای درست کرد. فقط سوپش زیاد چنگی به دل نمی زد.
کلی هم بازی و معما و شوخی درست کرده بود که مهمونا سرگرم بشن ولی فقط سپیده باهاش همراهی کرد.
مریم خانم که بخاطر سن و سالش زیاد دوست نداشت قاطی این بازی و شوخی ها بشه.
سارا هم لج کرده بود و هر کاری که سعید می کرد می گفت خوشم نیومد، بهش نمی خورد، هماهنگی نداشت، جالب نبود . ...
بوی کباب از اونجا به ما رسید اون وقت سارا توی اتاق می گه کبابش اونی که باید باشه نبود!! طغرل هم جفت پا رفت روش که بروووو بابا!
سعید داشت توی حیاط کباب درست می کرد بعد سارا از توی بالکن داد می زنه ما گشنمونه این قبول نیستا!
په نه په می خواستی کباب درسته از آسمون بیافته توی بشقابت! خب باید دو دقیقه بشینی تا آماده بشه دیگه.
بعد هم توی بالکن داشت سیگار می کشید من گفتم ای چرا صداش انقدر خرابه نگو سیگاریه.

آخرش هم مریم خانم 5 داد، سپیده 7، سارا هم 3
به نظرم مریم خانم و سپیده بد نمره ندادن ولی سارا خیلی کم داد. اگه اونم 5 می داد سعید هم می شد 17 و با سپیده و مریم برابر می شد ولی اینجور که بوش میاد با این نمره چهارم می شه ولی حقش نیست.

حالا ببینیم سارا این همه اولدوروم بولدوروم می کنه فردا شب خودش می خواد چی کار کنه.
1390/06/29
|
01:11
درین مقام مجازی بجز پیاله مگیر...درین سراچه بازیچه غیر عشق مباز
وااااااااااااااای انقدر از دکوراسیون خونه همه ایراد می گرفت دیدید میز ناهار خوریش چی بود ؟

عین میز و صندلی جگرکی ها بود
1390/06/29
|
09:08
طفلکی آقا سعید همون موقع فهمید که خوششون نیومده
1390/06/29
|
09:15
ارسال پاسخ و نظر شما