2737
2739
من و شوهرم الان زندگی خوبی داریم . 10 ساله عروسی کردیم . من الان 35 و شوهرم 38 سالشه . کلا بلدیم از زندکیمون لذت ببریم . تا الان احساس کمبود نداشتیم در مورد بچه . کلا در حال ماجراجویی و مسافرت هستیم . به نظرتون وقتی 50 سالمون بشه ، پشیمون میشیم ؟؟
دوست دارم زندگی رو ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

100%که چه عرض کنم 1000%پشیمون میشی
بر خاک وخاکستر عبورت نقطه چین زد،،،حلقوم آتش را گرفت وبر زمین زد،،،دریاتر از آنی که از آتش بترسی،،،از شعله ی سوزنده ی سرکش بترسی،،،سخت است دائم درمیان دود باشی،،،هر جا که آتش پر شررتر بود،باشی،،،بر شانه هایت کوهی از آوار داری،،،برخیز،چشم منتظر بسیار داری،،،برخیز از جا دخترت چشم انتظار است،،،بردار گوشی رابهارت بیقرار است،،،دیوارها را پس بزن با دستهایت ،،،تا حظ کند یکبار دیگر با صدایت،،،امشب نباید دخترت تنها بخوابد،،،امشب نباید بی لا لا لا لا بخوابد،،،😢😢😢😢نثار روح فرشتگان سوخته بال آتش نشان فاتحه وصلوات لطفا،،،،،،،،،
2728
شاید تو کهولت پشبمون بشی ولی فکر کنم پشیمونی اون دوره بهتر از اینه تمام زندگی و جوانی و اعصاب و سلامتیتو پای بچه بریزی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2740
همین که یکی رو داشته باشی که از پوست وگوشت واستخونه خودته،،احساس امنیت وآرامش میکنی حتی اگه بچت بره اون سره دنیا وپیشت نباشه،،
بر خاک وخاکستر عبورت نقطه چین زد،،،حلقوم آتش را گرفت وبر زمین زد،،،دریاتر از آنی که از آتش بترسی،،،از شعله ی سوزنده ی سرکش بترسی،،،سخت است دائم درمیان دود باشی،،،هر جا که آتش پر شررتر بود،باشی،،،بر شانه هایت کوهی از آوار داری،،،برخیز،چشم منتظر بسیار داری،،،برخیز از جا دخترت چشم انتظار است،،،بردار گوشی رابهارت بیقرار است،،،دیوارها را پس بزن با دستهایت ،،،تا حظ کند یکبار دیگر با صدایت،،،امشب نباید دخترت تنها بخوابد،،،امشب نباید بی لا لا لا لا بخوابد،،،😢😢😢😢نثار روح فرشتگان سوخته بال آتش نشان فاتحه وصلوات لطفا،،،،،،،،،
بچه ای که هست، تیکه از وجودمونه نه بچه ای که هنوز نیست
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
شوهرم اعتقاد داره بچه آدم رو خیلی محدود میکنه . دیگه کل زندگیمون عوض میشه . ماجراجویی و سفر و دوچرخه سواری و بک پکینگ و باید بزاریم کنار . کلا حوصله بچه ارو هم نداره .
دوست دارم زندگی رو ....
کار خودتو بکن بعضیا فقط بخاطر بچه ازدواج میکنن
2706