2737
2739
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126733 بازدید | 14043 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

سلام دوستان،من دوتا میکرو ناموفق داشتم،آزمایشتت ایمنی انعقادی خوبه،ولی آز کراس مچ پایین اومده،یه دکتر میگه لنفوتراپی کنم ولی دکتر دیگه میگه نه خطرناکه،بجاش سرم ای وی ای جی بزنم،لطفا کسی چیزی اگر میدنه راهنمایی کنه،کسی این مشکل داشته با سرم درمان شده باشه؟

2740
سلام دوستان،من دوتا میکرو ناموفق داشتم،آزمایشتت ایمنی انعقادی خوبه،ولی آز کراس مچ پایین اومده،یه دکت ...

سلام یسنا جون، من لنفوسیت تراپی کردم آز کراس مچم 4% بود بعد از دو بار لنفوسیت در اوج ناباوری به 30% رسید که خیلی خوشحال شدم، البته درسته بعدش هم نتیجه انتقالم منفی شد ولی ون دیگه برای تیروئیدم بود. 

اگه دکتر گفته انجام بده . 

سلام یسنا جون، من لنفوسیت تراپی کردم آز کراس مچم 4% بود بعد از دو بار لنفوسیت در اوج ناباوری به 30% ...

سلام عزيزم 

شما كجا لنفوتراپي كرديد؟؟ 

دليلش انتقال منفي بود يا سقط داشتيد؟؟ و لطفا بگيد هركدوم هست چندبار بوده؟؟

دكترتون كي هست؟؟

تيروييدتون مشكلش چي بوده كه باعث انتقال منفي شد؟؟ 

واي چقدر سوال پرسيدم ببخشيد

خدایاشکرتتتتت 😍😍

دوستان واقعا به راهنمایی تون نیاز دارم واقعا اگه میشه کمک کنید

من ۱۰ سال هست ازدواج کردم و در این مدت ۶ بار سقط داشتم ۴ بار بعد از تشکیل قلب و شنیدن صدای قلب جنین بود و ۲ بار هم بارداری پوچ بود 

همه نوع ازمایش دادم که من و همسرم هیچکدوم مشکلی نداشتیم چندین بار عکس رنگی و هیسترو و ... کردم همه چیز خوب و نرمال بود همه نوع دارو هم امتحان کردم از اسپرین و هپارین و سلکسان گرفته تا قرص پردنیزول و سرم ای وی ای جی و حتی لنفوسیت تراپی هم انجام دادم ولی متاسفانه نتیجه نگرفتم و باز هم سقط شد 

بیمارستان رویان و صارم می رم که دکتراشون گفتند پی جی دی انجام بدم با هزار مکافات پی جی دی هم انجام دادم که مشخص شد نصف جنین هام مشکل کروموزومی داشتند (خودم و شوهرم ازمایش کروموزومی مون یا همون کاریوتایپ مشکلی نداشت و سالم بود) خلاصه برام جنین سالم انتقال دادند اما اون هم در ۶ هفتگی سقط شد 

به دکتر که مراجعه کردم خودشون هم مونده بودند و گفتند نمی دونیم چت هست هنوز علم پیشرفت نکرده و از این حرفا و بهم تخمک اهدایی رو پبشنهاد دادند اما شوهرم خیلی مخالف هست و میگه دیگه دنبال درمان نمی ام در ضمن ممکنه تخمک هم بگیرم اما بازم جواب نده 

به خدا موندم نمی دونم چی کار کنم از یه طرف هزینه های زیاد درمان و رفت و امد ها به تهران و از طرف دیگه می ترسم تخمک اهدایی هم جواب نده 

کلا نا امید شدم و خسته 

کسی بوده تجربه مشابه داشته باشه و نتیجه رسیده باشه

سلام عزيزم  شما كجا لنفوتراپي كرديد؟؟  دليلش انتقال منفي بود يا سقط داشتيد؟؟ و لطفا بگيد ...

سلام عزیزم خوبی منن سقط داشتم دوتا رفتم دکتر فاطمه رزاقی کاشانی ازمایش ایمنی انعقادی ازم‌گرفت با یه دوره سلکسان و پردنیدازول و سرم ای وی ای جی الان نی نی دارم

خدا همین نزدیکیس انچه او مقدر میکند عزیز است و ما جز متوکلین هستیم
2706