2737
2739
عنوان

سقط مکرر

| مشاهده متن کامل بحث + 1126311 بازدید | 14043 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

سلام بچه ها اینجا کسی هست که بارداری شیمیایی داشته باشه/من 6تا شیمیایی ویک خارج رحمی داشتم

خدایا تنها امیدم تویی فقط این بار منو ناامید نکن خدایا امیدوروشنایی را به قلب وخونه من رابده به امید روزی که من بیام تو این سایت وبه کاربران امیدبدم که بچه ها نگران نباشید منم بعد کلی ....الان یه نی نی ملوس دارم فداش بشم خدارا واسه این هدیه آسمانیش صدهزارمرتبه شکر

بیایین تو گروهی که ما داریم  تو ت ل گ ر ا م

خدایا تنها امیدم تویی فقط این بار منو ناامید نکن خدایا امیدوروشنایی را به قلب وخونه من رابده به امید روزی که من بیام تو این سایت وبه کاربران امیدبدم که بچه ها نگران نباشید منم بعد کلی ....الان یه نی نی ملوس دارم فداش بشم خدارا واسه این هدیه آسمانیش صدهزارمرتبه شکر

بچه ها خواهش میکنم جواب منو بدین من ایمنیم باالاست وسقطام بدون قلبن ویک بارداری شیمیایی من باید پردنیزولون بخورم اماچون قندم بالاس باید به محض مثبت شدن بخورم.

کسی بوده مثل من؟به نظرتون دیر نیست؟اثرمیذاره؟

یک نقطه بیش فرق رحیم و رجیم نیست از نقطه ای بترس که شیطانی ات کند.
2706