2752
2734
عنوان

آخه این دیگه چه مدلشه!

1095 بازدید | 20 پست
پنج شنبه رفتم دکتر واسه لیزر موهای زائد حالا خوبه یه چند تا دونه بیشتر نبود.بعد از 5 دقیقه کارو تموم کرد ازم 80 تومن گرفت حالا پولشو و قت هدر رفته که از شرق رفتم غرب هیچی بماند.اومدم خونه رفتم سر آینه دیدم تمام موها مونده پس این دکتر بیشعور چی کار کرده من نمی دونم واقعاکه.حالا چی کار کنم؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
zizam leyzer ke in tori nist ke beri barat bezaneh hamon moghe beize dastesh nazan bad 3 ya 4 rooz khodesh rishash shol moishe azizam aslan ham nabayad ba mochin ba band baresh dari dar hadi shol mishe ke vaghty ba dast bekeshi az postet dar miyad taze momkenhe be 2 ya 3 jalaseh dige ham ehtiyaj dashte bashi aziza m

جوری که من تجربه دارم،موها رو که لیزر میکنن برداشته نمیشه،فقط ریشش سست میشه و خودت باید فردای اون روز اون قسمت رو بند بندازی،البته من با موچین بر میداشتم،موها طوری سست میشن که همین طوری که بکشیش باید بودم هیچ دردی و به راحتی بیرون بیاد،اگه ریشش سفت باشه یعنی لیزر بهش نخورده،ولی کاملا طبیعیه که موهات هنوز سر جاش هست،من میذاشتم موهام یه کم بلند باشه(در حدود کمتر از نیم سانت) که بتونم بعد از لیزر خودم با موچین برشون دارمف
2706