2737
2739

انگلیس کشورای دیگه ایی که مریصی توش هست همه برنامه هاشون سرجاشه امشب فوتبالشون خیلی خیلی شلوغ بود

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...

کنترل دارن اماراشون دروغ نیست میگن ۸۰ نفر داره یعنی واقعا ۸۰ تاست و تحت مراقبت ویژه 

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
چون تعدادشون و آمار واقعیه و کمه همه هم قرنطینه شدن  ایران فعلا تو شرایط بحرانیه بهتره رعایت ک ...

ای بابا تو ایران نیومده ۵۰۰ نفر جوابشون مثبت شد اونجا چندوقته هست همونی که بوده بود 

بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
چون اقتصادشون از جون مردم براشون مهمتره

اینجا خیلی جون ادما براشون مهمه ؟؟؟؟؟؟؟

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.

عجب بدبختی داریم ماکه هنوزنمیدونیم چی میخایم تعطیل میکنن چرااااا تعطیل میکنن فلان کشور تعطیل نکرده نمیکنن چراااا تعطیل نمیکنن فلان کشور همه چیشون تعطیل شده هووووفففف😐

امضاندارم انگشت☝میزنم
ای بابا تو ایران نیومده ۵۰۰ نفر جوابشون مثبت شد اونجا چندوقته هست همونی که بوده بود 

کنترل میکنن عزیزم 

هزاران نفر رفتن تست کرونا دادن ۳۵ نفر کرونا داشتن

خب تو ایران تست نمیگیرن از همه 

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.
اینجا خیلی جون ادما براشون مهمه ؟؟؟؟؟؟؟

فکر نمیکنم راجع به ایران حرف زده باشم،چرا ربطش میدین به ایران؟؟؟!

من جواب سوال استارتر رو دادم

حوصله ی بحث و جدل بی فایده رو هم ندارم

شما هر جور راحتی فکر کن

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کنترل میکنن عزیزم  هزاران نفر رفتن تست کرونا دادن ۳۵ نفر کرونا داشتن خب تو ایران تست نمیگیرن ...

چقدربیگانه پرست شدیم ما چرافکرمیکنیم همه چی دروغه مثبت شدن تست ۲۰۰۰نفردروغه؟یعنی شماانتظارداشتی تست هشتادملیون نفردرست دربیاد؟شماازکجامیدونی اوناازتک تک مردمش تست گرفتن؟

2706