2737
2734
پسرم 20 ماهه ست چند روز هی تب داشت...بردم دکترش دوبار انتی بیوتیک داد و گفت گلوش چرک کرده...الان دونه های ریز قرمز زده رو پیشونی اش و سینه اش...مامانم میگن سرخکه...یه ماه ونیم پیش واکسن ام ام ار اشو زدم....

به نظرتون چی کار میتونم براش بکنم؟ چی کار کنم که خودم نگیرم ازش؟ چون من نگرفته بودم...چقدر طول میکشه این بیماری اش؟
عزیزم ممکنه که حساسیت به انتی بیتوتیک ها داشته و اینکه ممکنه دونه ها ناشی از تب باشن چون بعد از بعضی از تب ها بچه ها دونه های قرمزی میزنن
این چنین زیر وزبر عالم نمی ماند مدام،می نشاند چرخ هر کس را به جای خویشتن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سرخک نیست دختر منم هفته پیش همینطوری شد اصلا یه نقطه سفید تو بدنش نبود بردم دکتر تو مطب دکتر پر بود از بچه های سرخ همشون هم فکر میکردن یا سرخک دارن یا ابله مرغون ولی دکتر گفت احتمالا ویروسیه و دختر من تو دوروز خوب شد بهش کالامین داد ولوراتادین
کام همگان باد روا کام شما نه...ایام همه خرم و ایام شما نه...
2728
ببرش دکتر که مطمین شی سرخکه.چون برادر زاده من نی نی که بود.چند روز تب شدید داشت حالش خیلی بد شد بعدش دونه های قرمز کمرنگ زد رو بدنش.ولی سرخک نبود.چند روز بعد رفتن.
دخترم،تارای من تمام زیبایی های دنیا رو تو چشمای تو دیدم.
2738
اره 14 خرداد واکسن ام ام ار زده ولی گفتند که ممکنه بعد از واکسن هم بگیره چون واکسن ها ایرانیه و خوب ضعیف نشده و میگیرن بعضی بچه ها ولی خفیف...

راه حلی نیست من از گرفتن خودم جلوگیری کنم؟ البته بچه بودم واکسن زدم ولی اوووه 28 سال پیش بوده...
2706