2752
2734
عنوان

خانم زی زی

323 بازدید | 2 پست
چند روز ی بوذ که به دلیل شلوغی های اذربایجان وی پی ان من کاملا قطع شده بود ..مسایل به شکلی بود که هیچ قدرتی روی حل این مشکل نداشتم و برای مشتریان افلاین زدم و معدرت خواهی کردم و عرض کردم که بعد از حل مشکل شارژ ر و بیشتر میکنم یا در صورت تمایل پولتونو بر میگردونم
اما خانم زی زی zizi شما با بد دهنی و فحشای انچنانی جواب منو دادین در حالی که کسانی که تو این کار هستم میدونن که خیلی وقتا این مشکل ممکنه به خاطر مسایل سیاسی پیش بیاد ..دوستانی که مشتری منن میدونن که این اولین بار بود که برای سرور من پیش اومد درسته که اینجا کسی شما رو نمیشناسه اما برای یه زن خیلی زشته که حیا رو کنار بزاره و برای 2000 تومان این حرفهای زشت رو بزنه ..هر چند شما ظاهرا در مضیقه مالی شدیدی هستین که به خاطر مبلغ ناچیز این حرکا ت رو که در شان یه خانوم نیست انجام دادین..در صورتی که منممیتونستم اونچه لیاقتتونه به شما بگم اما من خودمو در سطح شما پایین نمیارم ...
جالبه که از روز ی که سرور درست شده صدایی از شما نمیشنوم ...به هر حال بهتره کمی نجابت به خرج بدین..من از روز اول گفتم در صورت قطعی جبران میکنم و هرگز منکر این نشدم
دوست عزیز کار شما هم درست نیست که یه مسئله کاری رو اینجا مطرح میکنید اگه مشکلی دارید با ایمیل میتونید مشکلتون رو حل کنید ولی بازگو کردنش اون هم توی این سایت فکر نمیکنم کار درستی باشه
سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید