2737
2734
عنوان

ایده های جالب برای سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1016250 بازدید | 3450 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام به شما مامانای گل مامی الی و ارغوان عزیز خیلی ممنون از اظهار لطفتون

ارغوان جون ممنون که عکس گذاشتی باز هم اگر ایده ای داشتی ما خوشحال میشیم ببینیم

خوش اومدین به دنیای نی نی ای ما
خدایا شکرت به خاطر این همه لطف و بزرگی...خودت دل دوستای منتظرمو شاد کن...آمین! فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین!
ممنون گیتی جون
از کارهاتون ایده گرفتم
نی نی ندارم اما می خوام همشو اگه از دستم بر بیاد درست کنم
سبحان الله یا فارج الهم و یا کاشف الغم فرج همی و یسر امری و ارحم ضعفی و قله حیلتی و ارزقنی من حیث لا احتسب یا رب العالمین
2738
میخوایین واسه تزییناتون یا لباس نی نی تون پاپیون درست کنین
بلد نیستین
بفرمایین اینم یه راه آسون

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس

آپلود عکس
خدایا شکرت به خاطر این همه لطف و بزرگی...خودت دل دوستای منتظرمو شاد کن...آمین! فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین!
نه عزیزم این چه حرفیه من هم تا جایی که بتونم سعی می کنم ایده های جدید بذارم....اگه یه روزی نتونستم اون موقع باید رفاقتت رو نشون بدی...قربون شما
روس ها خارپشت خیلی دوست دارن و تو اکثر کارتون هاشونم هست

اینم عروسک خواب خارپشت که اونا بهش می گن یوژیک

آپلود عکس

آپلود عکس

اینم عروسک خواب فیل

آپلود عکس

آپلود عکس

الگوها طبق گفته نویسنده و دوزنده این طرح ها با برگه A4 مطابقت داره روی این برگه پرینت بگیرین و به نظرم با پارچه نمدی خیلی آسون میشه درست کرد این عروسکای نازو
2706