2726
عنوان

ایده های جالب برای سیسمونی

| مشاهده متن کامل بحث + 1016236 بازدید | 3450 پست
دوخت بازی دوز با استفاده از پارچه نمدی کم هزینه و مفرح واسه نی نی های ناز

آپلود عکس
خدایا شکرت به خاطر این همه لطف و بزرگی...خودت دل دوستای منتظرمو شاد کن...آمین! فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
باز هم پازل های دو تکه که با پارچه نمدی یا مقوا یا حتی پارچه معمولی میشه درست کرد

آپلود عکس
خدایا شکرت به خاطر این همه لطف و بزرگی...خودت دل دوستای منتظرمو شاد کن...آمین! فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین!
گیتی جون بازم.دستت درد نکنه به خاطر الگویی که گذاشتی
برشش زدم, دارم ادامه سوزندوزی روشو که قبلا انجام داده بودم کامل.میکنم
کاری کردی که من مههههتاد امروز خیلی کم بیام نی نی سایت خخخ
فکر کنم تا فردا اماده شه, اگه شد حتما عکسش رو.میزارم
Lilypie Pregnancy tickers
ایده های جالب واسه اونایی که جا ندارن کمد بذارن واسه اسباب بازی های نی نی

آپلود عکس

آپلود عکس
منو ببینین چه ملوسم

آپلود عکس

تزیین نی برای نوشیدنی و یا تزیین اتاق نی نی

آپلود عکس

آپلود عکس
خاله رونیکا جون سلام ممنون که اومدین و به ما سر زدین....شما هم اگه ایده ای دارین بیارین و بذارین یا اگه کاری واسه سیسمونی نی نی تون انجام دادین....ما هم خوشحال میشیم ببینیم و لذت ببریم.....واقعا من خودم هم روحم تازه میشه
یه ایده جالب برای نی نی های فراری از حموم

می تونید اون اسباب بازیشونو که عاشقشن با صابون ترکیب کنین و بندازین توی وان البته مراقب باشین اونو نخورن یا صابون خوب استفاده کنین که چشمو نمی سوزونه....حالت عادی هم برای تزیین حموم خیلی خوشگله

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/3c038543e1d6f7af1.jpg

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/3c03d8b3f7fba1492.jpg
2706