2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
به هر حال برای زن شیرده روزه گرفتن واجب نیست من برای بچه اولم تونستم توی دوران شیردهی نصف روزه هامو بگیرم ولی الان روزها خیلی بلنده میتونی یه روز بگیری ببینی رو شیرت چقدر اثر داره و خودت توتنشو داری یا نه؟
الا بذکر الله تطمئن القلوب
نباید بگیری چون بچه شیر خوار داری و زیر 2 سال است واگر بگیری چون خلاف حکم و دستور خداست روزه ات قبول نیست
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .
هایناز جان هیچ جایی نگفتن که نباید روزه بگیرین .گفتن اگه خودش تواناییش رو نداره یا به بچه ضرر می زنه واجب نیست

من سال اول پسرم نتونستم روزه بگیرم چون کمتر از یه سال سنش بود ولی سال دوم حدودا بیست ماهش بود. و زیاد شیر می خورد . غذاب خودش رو هم خوب می خورد . من از دفتر مرجعم پرسیدم گفتن اگه می تونی هم شیر بدی و هم روزه بگیری مشکلی نیست ولی اگه نمیشه باید شیردهی رو کنار بزاری چون هم بچه به نسبت بزرگشده و هم غذای خوب می خوره و هم میشه شیر پاستوریزه مصرف کنه و اسیب نمیبینه
خانمی منم مثل شما هستم
ولی دلم میخواد روزه بگیرم
به نظرم امتحانی یه روز بگیر
ولی حسابی افطار و سحر چیزای مقوی بخور
خرما و شیر به من خیلی میسازه...شیرمو زیاد میکنه...

چون من تو ماه شعبان چندتلیی روزه گرفتم...

خوب بود

ولی به نظرم پشت هم نمیتونیم بگیریم.... باید یه روز درمیون گرفت...

خلاصه به خودت بستگی داره
فقط خودت میتونی نیروی جسمی و توانایی خودت رو بسنجی...ببینی از پسش بر میای یا نه... اگه ببینی شیرت کم میشه و شیر نداری خوب نباید بگری ...یا لا اقل همرو نگیری...

ولی نی نی شما غذای کمکی میخوره .... ازون لحاظ مشکلت کمتر از اونایی یه که بچشون زیر 6 ماه هستن...

منم تصمیم دارم یه روز بگیرم ... ببینم خودمو نی نی اوضاع احوالمون چه طور میگذره ...

2706