2737
2739
سلام دوستان...من پلی کیستیکم و یک سال و نیمه در انتظار مامان شدنم تو این مدتم تقریبا همیشه با قرص یا آمپول پریود شدم...دو ماه قبل هم لتروزول خوردم اما تخمک خوبی نساختم قرار بود یک سیکل استراحت کنم که کردم و دوباره این دوره برم برای درمان...امروز روز 37 سیکلمه...دیروز و امروز کمی لک دیدم و کلی خوشحال شدم که بعد مدتها دوباره دارم خودم بدون دارو پریود میشم...دکتر گفته بود روز اول یا دوم پریود برم پیشش تا بهم دارو بده عصری رفتم دکتر که سونو واژینال کرد و در کمال تعجب خودش و من گفت یک فولیکول خیلی خوب داری با سایز 20!!! در حالی که حتی با لتروزول سایز فولیکولم از 12 بالاتر نرفته بود...اما گفت چون لک بینی داری نمیتونم آمپول بدم برای آزاد شدنش البته گفت احتمال داره خودش آزاد بشه...گفت رحمت در حال پریود شدنه اما تخمدونت تازه فولیکول ساخته و این دو تا با هم هماهنگ نیستن!...کسی همچین تجربه ای داشته؟؟؟
تخمکحداکثر عمرش 48 ساعته واز بین میره فولیکول هم باز که بشه یا تخمک داره یا نداره بهرحال شما بنظر من نزدیکی داشته باش علی رغم لکه بینی یه نزدیکی آروم. در زمان تخمک گذاری میشه لکه بینی مختصری داشت واین طبیعی است.
اگر پریود شدی که بی خیال بلاخره با آرامش یه روزی میرشه که هم وسط سیکلت باشه هم تخمک گذاری کنی هم پریود نشی هم منجر به حاملگی شه
توکل و تلاش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام خورشید جون...ممنون از توضیحت...من الان پریود شدم...اما فکر نمیکنم دکترم اشتباه کرده باشه چون دکتر متبحریه و تخصصش نازائیه...سونو واژینال هم کرد که خطاش خیلی کمه...با اطمینان گفت که تخمک خیلی خوبی داری...نمیدونم بازم انسان جایزالخطاست شایدم اشتباه شده..توکل به خدا...هر چی خواست خدا باشه همون اتفاق میفته
مانلی جون خیلی خوشحالم که بلاخره طبیعی پریود شدی.خیلی به آدم لذت میده...خدا رو شکر...منم ماه پیش 37 روزه با رازیانه،سالویا(مریمگلی)و بومادران بعد از چند ماه خودم پریود شدم.
به هر حال خوردن دارها نظم بدن رو مختلم میکنه و چیزای عجیب غریب اتفاق میفته.توکلت به خدا باشه بلافاصله بعد از اتمام پریودت میخوای اقدام کن شاید تا اونموقع هم بمونه...همه چیز خواست خداست.راستی مانلی جون دقیقا چقدر رازیانه و بومادران و چجوری و کی خوردی؟
2740
سلام زیبا جون ممنونم که برام خوشحال شدی...راستش خودمم خیلی خوشحالم و خدا رو شکر میکنم چون حتی اگه این تخمک رو از دست بدم و هیچ اتفاقی نیفته بازم خدا جونم بهم نشون داد که بدن خودم میتونه تخمک خوب بسازه و دوباره میتونم مثل سابق خودم پریود بشم...بدون قرص و آمپول...اونم فقط با یک هفته تاخیر...این برام خیلی با ارزش و لذت بخشه و واقعا از خدا ممنونم...شاید اونایی که پریود منظم دارن این لذت رو درک نکنن ولی شما دوستایی که شرایط مشابه منو دارین خوب میفهمین که چی میگم...
من چون این ماه ورم معده ام دوباره عود کرده بود وباید یک دوره دارو میخوردم نمیخواستم باردار بشم و با مشورت با دکترم قرار شدیک ماه استراحت کنم به همین خاطر پیش خودم تصمیم گرفتم این ماه داروهای گیاهی رو امتحان کنم تا پریودم رو منظم کنم...البته مطالب این سایت به خصوص مطالبی که تو تاپیک خورشید جون و حسنا جون خوندم باعث شد این تصمیم رو بگیرم...
از روز 6 سیکل قبلیم رازیانه و بومادران رو شروع کردم...قبل از ظهر یک استکان رازیانه و بعد از ظهر یک استکان بومادران و تقریبا تا حدود 20 سیکلم خوردنش رو ادامه دادم...روز 20 هم حجامت کردم...فکر کنم حدود روز 30 هم دو روز هر روز یک لیوان عرق بومادران خوردم...