2733
2734
عنوان

شما جای من بودید چه کار می کردید

1465 بازدید | 16 پست
پسرم دو سال و هشت ماهش هست ، اصلا به حرفم گوش نمی دیده وقتی می خوام ببرمش پارک یا بیرون بهش تاکید می کنم که دنبال کسی از
پارک بیرون نره با بچه های بزرگتر کاری نداشته باشه و اسباب بازیهای بچه های تو پارک دست نزنه اما وقتی پاش به پارک می رسه فراموش می کنه امروز به خودم امدم دیدم گلوم درد گرفته انقدر این بچه رو صدا می کنم که از پارک بیرون نره ....
تصمیم گرفتم دیگه پارک نبرمش شما جای من بودید چکار می کردید؟؟
اشتباه شما همین تاکید هایه بیش از اندازه اتونه...........

منم مادره یه پسره دوسال و دوماهه ام و تجربه ام میگه منع بیش از اندازه وتاکیید زیاد بچه رو بیشتر حریص میکنه....

Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم بچه است دیگه مگه با آدم بزرگ حرف میزنی والا آدم بزرگا هم اینقدر حرف گوش کن نیستن
حساسیتت رو کم کن مگه میشه بچه بره پارک به چیزی دست نزنه؟
برای اینکه احساس بزرگی کنه با بچه های بزرگتر صحبت میکنه
به نظر من فقط حساسیتت رو کم کن و مواظبش باش
ولی واقعا متوجه حرفهای من هست ، شب که می ره تو تختش کارهای خوب و یا اشتباهی که در طول روز انجام داده براش می گم هر اشتباهی که من فراموش کرده باشم خودش بهم یادآوری می کنه
من اگه جای تو بودم کارای خوبشو بهش یادآوری میکردم و اصلا کارای بدشو نمیگفتم تا اون متوجه حساسیتم نشه و درست به وقتش حرصمو در نیاره اون نقطه ضعف شناسه و کم کم براش عادی میشه و توجه نمیکنه البته این فقط نظر منه نمیدونم......
سلام خانومی برای اینکه به حرفت گوش کنه باید برای کاری که نباید انجام بده وانجام میده از تنبیه محرومیت استفاده کنی یه روز که میخواهی ببریش پارک بهش خیلی اروم وخونسرد بگو اگر از این محدوده بیرون رفتی به خونه بر میگردی وبعد ببرش ودر صورتی که اون کار رو کرد وبیرون رفت سریع دستش رو بگیر وببرش خونه واصلابه گریه والتماس وحرف دیگران نباید اهمیت بدی وقاطعانه باهاش برخورد کنی نه با عصبانیت .این رو تو کتاب تربیت فرزندان از 1 سال به بالا خوندم خیلی خوب جواب میده منم در مورد پسرم یه وقتایی عمل کردم خیلی عالیه
هروقت که خواستی در مورد راه رفتن کسی نظر بدی اول کمی با کفش های او راه برو