2752
2739
عنوان

ماهواره

314 بازدید | 19 پست

از وقتی یادمه خونه بابام داشتیم ۵ ساله ازدواج کردیم خونه خودم نداریم‌ دیگه داره اذیتم میکنه اینکه برنامه ها رو دیگه نمیبینم از یه ورم نگران تربیت بچه ها مم خونه بابام مامانم تربیتش عالی بود جوری که من ۱۵ سالگی به بلوع رسیدم نمیدونم از پسش برمیام یا نه 

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

آره از اوجب واجباته منکه یه ساله ندارم دیگه نمیدونم چیکار کنم کلی فیلم و سریال و آهنگ داره مخصوصا شبکه سینه سریز عالیه کلی سریال درجه یک خارجی نشون میده لعنت به مدیر ساختمون ماهواره مو جم کرد😑 بخدا اصلا اهل جم و این چیزا نیستم کلی هم سریال و سینمایی ایرانی قدیم و جدید پخش میکنه

زندگی شاید آن لبخندیست که دریغش کردیم 🙄🙄🙄

ماهواره هیچ ربطی به تربیت نداره.به جنبه و ظرفیت آدما ربط داره

اونایی که میرن کارای زشت میکنن یا زن و مردایی که خیانت میکنن بعد میگن تحت تاثیر ماهواره بودیم و این حرفا اونا خودشون جنبه ندارن. 

۳تا حاجت خیلی مهم دارم😊شما صلوات بفرستید تا هرچه زودتر برسم به هر ۳تاش♥️و لایکم کنید تا منم براتون صلوات بفرستم♥️😘
آره از اوجب واجباته منکه یه ساله ندارم دیگه نمیدونم چیکار کنم کلی فیلم و سریال و آهنگ داره مخصوصا شب ...

من فقط ترکیه میبینم

محمد حسین👦۱۳۹۶/۴/۲۵.                                                   محمدمتین👶۱۳۹۷/۱۰/۲۹
مگه ماهواره چشه که انقد ازش وحشت میگنید

نمیدونم شایدم حرفای اطرافیانه ولی والا منم ماهواره نداشته باشم اوضاع جامعمون خرابه

مگه واجبه؟

باور کن واس من خیلی سخته هیچ تفریحی ندارم عادت یه عمرمو ازم گرفتن

باور کن واس من خیلی سخته هیچ تفریحی ندارم عادت یه عمرمو ازم گرفتن

خیلی چیز بدیه.منم خونه مادرم اینا هست ولی خودم تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم بخرم.خدا وکیلی کلش بد آموزیه.تلویزیون خودمون از صبح تا شب برنامه داره دیگه

خیلی چیز بدیه.منم خونه مادرم اینا هست ولی خودم تحت هیچ شرایطی حاضر نیستم بخرم.خدا وکیلی کلش بد آموزی ...

برنامه چی داره اخه ؟ چند تا فیلم همسرم از بیرون گرفت از ماهواره بدتره خونه بابای من ترکیه هس چیز خاصی نداشت

برنامه چی داره اخه ؟ چند تا فیلم همسرم از بیرون گرفت هز ماهواره بدتره خونه بابای من ترکیه هس چیز خاص ...

مزخرف ترین چیزایی که من دیدم مال همون ترکیه بود.هزار تا غلط میکردن.هم زمان با هزار نفر بودن...

بزن شبکه نمایش از صبح تا شب فیلم داره