2703
2553
دیروز پسر نه ماهم فقط 2 قاشق غذا خوری سوپ خورده............ همینطور گشنه میمونه و هر کاری میکنم غذا نمیخوره......... همش چسبیده به من و شیر میخاد .......... منم که کاملن شیرم خالی میشه.... یعنی معلومه ............. که دیگه چیزی نمیمونه..........حالا چیکار کنم توروخدا اگه میدونین راهنماییم کنین که چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟پسرم لاغر شده
منم دخترم همینطوره. همش میخاستم که به زور بهش غذا ندم ولی دیدم فایده نداره. واسه همین الان دو ماهه واقعن به زور بهش غذا میدم. محکم میگیرمش تو بغلم و بهش غذا میدم. البته پدرم دراومده از بس غذاهای متنوع واسش دزست میکنم. باورت نمیشه همش پای گازم که این خانوم خوب غذا بخوره.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام منم دقیقا الان همین مشکلو دارم پسرم 7 ماهشه خیلی فشنگ غذا می خورد اینقدر دوست داشت تا قاشقو می دید دهنشو باز میکرد اما یکدفعه همه چیز بر عکس شد دهنشو سفت سفت جمع میکنه نمیدونم چیکار کنم
همش فکر می کنم شاید به خاطر دندون باشه
CafeMom Tickers
2714
اگر قبلا می خورده و الان نمی خوره صبر کن چند روز. پسر من هم دو هفته ای این طوری شد باز چند روزه خوب شده. گرمای هوا هم می تونه علتش باشه. مهم نیس تو خونه کولر روشن باشه یا نه بلاخره هوای گرم روشون تاثیر میذاره. هر ساعت امتحان کن. روشهای مختلف غذاهای مختلف و مزه های مخلف با انگشت و ....
فرزندم در خواب می خندد... با خودم می گویم حتما با فرشته ها حرف می زند.... شاید خاطرات بهشت را مرور می کنند...
من پسرمو میبرم دمه ظرفشویی بازی میکنه و میخوره
پسر منم 9 ماهشه
پسر شما تو هر وعده چند قاشق میخوره
پسرم یک بهار،یک تابستان،یک پاییز و بک زمستان را دیدی از این پس همه چیز جهان تکراریست جز ، مهربانی
2706