2737
2739
کسی تا حال متفورمین 1000 مصرف کرده ؟
دکتر غدد برای تنبلی تخمدان من فقط متفورمین 1000 تجویز کرده و گفت که دیگه داروهای هورمونی مثل استروژن و پروژسترون نخورم . آخه من بدون دارو پریود نمی شم دکترم میگه بعد از خوردم متفورمین پریود هم میشی .
وقتی متفورمین می خورم سردرد و معده درد و حالت تهوع و اسهال دارم .
کسی تا حالا مصرف کرده اثراتش تو بدنتون چطور بوده ؟
کسی تا حال با این قرص نی نی دار شده ؟
LilySlim - Personal pictureLilySlim Weight loss tickers
عزیزم متفورمین چون ایرانی هست ادمو اذیت میکنه
گلوکوفاژ بگیر بهتره که همون خارجی متفورمین
این فکر کنم باعث لاغری میشه و پریودها رو تنظیم میکنه
من دوماه گلوکوفاژ خوردم
یک ماه هم کلومفین باردار شدم
نازنین رقیه گلم 12/9/92ساعت20/38 دقیقه دنیای منو باباشو قشنگ کرد خوش اومدی مهربون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خلاصه جونم براتون بگه که من همچنان در حال راضی کردن همسر بودم که بریم رویان و اونم همش می گفت ما که مشکلی نداریم و همینطور این قضیه ادامه داشت که من پریود شدم و دور از جونتون 3 روز لکه بینی داشتم اینقدر استرس داشتم که نگو
روز سوم رفتم آزمایشگاه تست تیروئید و طبق معمول FSH خلاصه جونم براتون بگه نتیجه بد نبود FSH ام 5/5 و LH ام 2.9 دکتر آزمایشگاه همون موقع که داشتم جواب رو می گرفتم اومد و من طبق معمول سوال پیچش کردم در نهایت به من گفت که خانم شما از نظر هورمونی سالم سالم هستی و و از نظر من دکتر آزمایشگاه مشکلی نداری بهش گفتم پس چرا من بچه دار نمی شم ؟ چرا من بدون دارو پریود نمی شم ؟ چرا دکتر متخصص زنان مشکل منو متوجه نمی شه؟ و . . .
درنهایت دکتر آزمایشگاه گفت : که برم پیش دکتر غدد و مشکلمو اونجا مطرح کنم اونها بهتر از دکتر زنان اینجور مشکلاتو می فهمند
من همون روز یک وقت برای فرداش از یک متخصص غدد و متابولیسم گرفتم
خلاصه که دیروز رفتم دکتر همه آزمایشهامو با دقت خوند بهم گفت که چی بهم می دی تا سال دیگه بچه داشته باشی گفتم نمیدونم یه کادو خوب براتون می گیرم و دعای این دنیا و اون دنیا رو براتون می کنم گفت شوهرت از خودت خیلی عاقل تره که زیر بار IVF و یا IUI نرفته شما خانم محترم مشکل خاصی نداری فقط تنبلی تخمدان داری که من برات درستش می کنم که باعث می شه خودت تخمکگذاری داشته باشی بهش گفتم شوهرم کم تحرکی داره گفت که مشکل اقایان در اکثر موارد با وجود سلامت همسر قابل اغماض هست ولیکن قرار شد آز شوهرمو هم ببرم گفتم بدون دارو پریود نمی شم گفت هدف تخمک گذاری هست نه پریودی وگرنه برو قرص ضد بارداری بخور پریود میشی آمپول بهت می دم پریود بشی در نتیجه به من گفت کل داروهای هورمونی استروژن و پروژسترونم رو قطع کنم و فعلا تا 3 ماه متفورمین 1000 روزی 3 عدد مصرف کنم
ایشون اعتقاد دارند که همکارهای متخصص زنان و زایمان فکر درست شدن مسئله پریودی هستن و بعدش بچه دارشدن ولی متخصصین غدد فکر سلامت کارکرد غدد هستند که در نتیجه اول تخمکگذاری و سپس در صورت عدم لقاح پریودی به طور طبیعی اتفاق می افتد
من که خیلی امیدوار شدم و از دیشب دارم داروهاش مصرف می کنم
دعا کنین که دستش خیر باشه و من به زودی مامان بشم
منم دعا می کنم کل کسایی که منتظرند نی نی بیاد تو بغلشون

LilySlim - Personal pictureLilySlim Weight loss tickers
2728
کار خوبى کردى متاسفانه پزشکاى زنان اطلاع رسانى نمیکنن . بعد از یک یا دو دوره داروى هورمونى اگه آدم خوب نشه حتما باید بره پیش دکتر.
متفورمین هم تخمدانو تنظیم میکنه هم کبد و و هم باعث تخمک گذارى میشه. منم پیش دکتر غدد رفتم و فقط براى بهبود کیفیت تخمک بهم گلوکوفاژ یا همون خارجىِ متفورمینو داد.گفت میتونى سه ماه اول باردارى هم ادامه ش بدى که من نخوردم...اینجا پزشک زنان براى چکاپ قبل از باردارى بمن گفت حتما برو پیش دکتر غدد.
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
2738
بچه ها من خیلی اهل شیرینی هستم و پری نامنظم دارم و الان هم 60 روز پری نشدم و میدونم کیست دارم-تو اقدامم

دکترم گفت بهت هیچ دارویی نمیدم و فقط کلی شیرینی جات رو از غذات حذف کن

منم 15 روزه لب به مواد قندی طبیعی و مصنوعی نزدم - هنوز پری نشدم -10 روز پیش بی بی چک هم گذاشتم منفی بود

چیکار کنم؟دکترم گفت اگه تا 6 ماه پری نشدی بیا
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا
خلاصه جونم براتون بگه که من همچنان در حال راضی کردن همسر بودم که بریم رویان و اونم همش می گفت ما که ...

سلام خانم امروز داشتم تاپیک هارو در مورد دکتر غدد میخوندم به این تاپیک شما رسیدم که تازه رفته بودید پیش دکتر غدد میخواستم بپرسم به سلامتی باردار شدید یا نه 

سلام خانم امروز داشتم تاپیک هارو در مورد دکتر غدد میخوندم به این تاپیک شما رسیدم که تازه رفته بودید ...

سلام عزیزم استاتر که پاسخ ندادن ،اما شما چکار کردین دکتر غدد مراجعه کردین ؟ همین متفورمین تجویز کرد ؟