2733
2734
سلام
نی نی من الان 6 روزشه و زیادی آرومه، فقط هر 2 ساعت باید به زور بیدارش کنم تا شیرش بدم. نی نی من هیچ توجهی به صداها نداره، و وقتی خوابه اگه بمب هم بالا سرش بترکونن تکون نمی خوره، وقتی هم بیداره هر چی کنار گوشش بشکون می زنم یا تولید صدا می کنم اصلا سرش رو به طرف صدا نمی چرخونه. همش نگرانم نکنه خدایی نکرده گوشش مشکلی داشته باشه. خواستم ببرمش تست شنوایی که گفتن سه شنبه بیا. اما من دارم دق می کنم. تو رو خدا کسی چیزی در مورد شنوایی نی نی می دونه؟ چطور امتحانش کنم؟ چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
اولا که بچه تو این سن خیلی آرومه معمولا
ولی دیدم که بچه هارو تست شنوایی میبرن

من مامان نیستم البته؛ تجربه ندارم
خدایا شکرت...ممنون که معجزه ت رو نشونم دادی ...پسرم رو به تو میسپارم؛ نگهدارش باش
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی از بچه ها رو دیدم دو سه هفته ی اول اینطوری هستند.نگران نباش گلم..
یه روزی آرزوی این روزا رو میکنی ...بعدها که نی نی با صدای بال پشه از خواب بیدار میشه....
ولی سنجش هم حتما ببر.
همین طور به گم شدنت ادامه بده،چون من حالم خوبه!
2742
2740
همون روز اول میبرنش شنوایی سنجی تو پرونده بیمارستانش نگاه کنی هست که گوششو چک کردن اگه مشکل داشت همون روز بهت میگفتن.خوب حالا آرومه هی نق نمیزنه ناراحتی؟؟؟؟عزیییییییییییییییییزززززززززم سایلنته قلبونش برم
خدایا لطفا همیشه هوای دخترمو داشته باش LilySlim Weight loss tickers ******************************************************************************************** اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید. نه به آدم ها و اشیاء … - آلبرت اینشتین
تو خود بیمارستان ازشون تست می گیرند اگه موردی بود همون جا بهت می گفتند پس نگران نباش
به نظر من خیلی هم خوشحال باش که آرومه واذیتت نمی کنه این کاری به شنوایش نداره چون برای چیزهای دیگه مثل خیس کردن پوشک و یا شیر هم گریه نمی کنه
پس نگران نباش دعا کن تا آخر آروم بمونه
امیدوارم صحیح و سالم زیر سایه پدر و مادر بزرگ بشه
ما مادرا هم نوبرشو اوردیم یه لحظه آرومو قرار نداریم
اگه بچه آروم باشه می گیم چرا آرومه اگه گریه کنه می گیم حتما یه چیزیش هست اگه غذا نخواد بخوره می گیم مریض شده
اگه غذا خوب بخوره می گیم معلوم نیست چشه
آخه ما چمونه
2706