2737
2734
عنوان

بانک اطلاعات اصفهان

| مشاهده متن کامل بحث + 383772 بازدید | 1134 پست
ania goli

من کله پاچه یاران فلکه دروازه شیراز اول خ هزار جریب را خیلی خیلی دوست دارم. هر وقت بری کله پاچه داره با لژخانوادگی و مجردی.
شیرینی فروشی هم گلاب خ پنج رمضان
ضیافت خ عسگریه
پانته آ پل شیری
عروس اردیبهشت
نگار شریف واقفی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

leila

سلام دوستان من اصفهانی نیستم ولی اونجا زندگی میکردم و مامانم اینا اونجان....آرایشگاه عالی برای کوتاه مو تو خیابون بوستان سعدی روبروی صدا و سیما آرایشگاه ترنادو خیلی کار موشو دوست دارم و همیشه اونجا میرم کار ابروش معمولیه و اصلاح صورت هم من هیچوقت راضی نبودم ابرو و بند 13 و کوتاهی 17 میگیره ولی خیلی وقت میذاره روی مو و یه سشوار عالی هم میکنه آخر سر اینم شماره اش6273983

کباب بناب آزربایجان تو چهارباغ بالا رو خیلی دوست داشتم البته الان سه سالی میشه دیگه اونجا نرفتم و نمییدونم هنوز همون کیفیت رو داره یا نه یه شعبه هم سعادت آباد داره

کله پاچه یاران هم عالیه سر دروازه شیراز

من نمیدونم هراچیک هنوز کار میکنه یا نه و اصلا هنوز هستش یا نه یه خانم ارمنی پیر بود توی خیابون مهرداد من یه بار من پیشش مش و رنگ کردم خیلیییییییییی عالی بود هنوز که هنوزه همه میگن این قضیه ما ل 6 سال پیشه اون موقع از من که موهام متوسط بود 50 گرفت
شماره اش هم قبلا این بود نمیدونم هنوز باشه یا نه 6275675

ولی کار رنگ و مش رویا تو مرداویج رو هم خیلی شنیدم شماره اشم دارم اگه عوض نشده باشه6680328

ددیدم یکی از دوستان درباره آرایشگاه سنا پرسیده....من چندین بار برای ابرو پیشش رفتم و خیلی راضی بودم...اگه دوست نداری ابروت نازک بشه خوب بهش بگو اما مطمئن باش که خوب برمیداره...من یبار اونجا بودم یه دختره که ابروهای داغونی داشت برای اولین بار اومده بود سنا وقتی ابروهاشو برداشت نمیدونی جلوی آینه چقد خوشحالی کرد....باز خود دانی....منکه خودم دیگه پیشش نرفتم بخاطر قیمت خیلی زیادش
ani163

کیک:اندلس خیابان خاقانی و عمو نوروز کوچه قزلباش
فست فود:ارابو خیابان نظر ک
نتاکی:خانه کنتاکی خیابان چهارباغ بالا
رستوران:خوان گستر خیابان نظر
کیف و کفش:خیابان نظر
کوتاهی و رنگ مو:نادره خیابان مشتاق
لوازم ارایش:زرورا خیابان نظر
بدنسازی:فرادیس سر پل فردوسی خانم سودابه
روسری:خیابان نظر مجتمع مریم
2731
نونوش :

میکاپ و شینیون : آلما

کار موش خیلی خیلی خوبه .. آرایشش رو هم من دوس دارم

شماره تلفنش 6254894

حدود 60 تومن میگیره میکاپ و شینیون رو
قیمت عروس حدود 300 هست اگه اشتباه نکنم ولی اگه برای نامزدی بخواین قیمت میاد پایین تر

جاش هم تو خاقانیه
دریا :

من برای میکاپ و شینیون آزیتا خانم (آرایشگاه ترنه ) رو پیشنهاد میکنم ادرسش هم سر راسته . دروازه شیراز .شمارش 6643527 و 09133091272 .مشتری تهرونی هم داره که واسه مش و ابرو میان پیشش . یه بار بری مشتری دایمش میشی . من علاوه بر کارش اخلاقش رو هم خیلی میپسندم . خصوصیت دیگش که وقتی بری ارایشگاش از مشتری هاش بپرسی میگن خیلی فرزه و معطل نمیشی

نیکی:

من مشتری ازیتا خانم تو ترنه هستم یه بار بری خودت دیگه شک نمیکنی . کار ابرو و تتو شون عالیه البته من کار عروسشم خیلی می پسندم . ایشون خیلی هم فرزند و اصلا معطل نمیشی اهله زبون بازی هم نیست . شک نکن ولی اگه رفتی بیا بم بگو نظرت چیه چون من بیشتر ارایشگاههای اصفهان رو رفتم

شانل:

من رفتم ترنه برای ابرو خیلی دوست داشتم فقط باید بگین چه مدلی می خواین اگه بدونن چی یم خواین دقیقا همونو براتون درمیاره
از لطف دوستانی که راهنمایی کردن ممنون

بعد نوشت:دوباره رفتم پیش ترنه ابرومومو افتضاح خراب کرده یکیشو گرد کرده یکیشو هشت یکیش دنبالشو افتضاح چید اعصابم خراب شد در عمرم ابروهام به این خرابی بر نداشته بودم نمیدونم چون سرش شلوغ بوده خراب کرده یا کلا شانسی بر میداره

نی نی پانی

شانل جون من هم دو بار رفتم آرایشگاه ترنه یک بارش خوب بود یک بارش اصلا خوب نبود ابروهامو تا به تا برداشته ! یکی اش خیلی کوتاه شده یکی اش نه! من هم دنبال یک آرایشگاه دیگه برای ابرو هستم کار موهاشم دوست نداشتم کار خاصی روی موهام نکرد لطفا یک آرایشگاه خوب برای ابرو معرفی کنید

taranom

دوستان گلم خداوکیلی آرایشگاه ترنه نرید من توی همین سایت با این آرایشگاه آشنا شدم و خیلی ازش تعریف کردند ولی موهای منو برای رنگ کردن سوزوند و ابرو های منو خراب کرد نجومی هم پول میگیره خیلی هم بداخلاقه برای من عبرت شد دیگه به اینترنت اعتماد نکنم
پرسان :

توی ارایشگاه رویا خانمی به اسم نسرین است کار ابروش حرف نداره من همیشه اونجا میرم شماره تلفن :09377341942

خیاطی هم توی سپاهان شهر خانم جهانگیری خیاطیش عالی قیمتاش هم خوبه شماره تلفن : 09138116179

2738
هدیه :

سلام به همشهری های عزیزم من بیشتر شیرینی هایم را از نیوشا در خیابان شریعتی یا از اندلس در خیابان خاقانی میگیرم برای کیک تولد این دوتا حرف ندارن وارایشگاهی که من میروم کار ابرو ومشش خوبه در خیابان سیمین درباغ زیار است تویه کوچه روبروی مجتمع پلی اکلیل ورستوران خوان سرا درخیابان جلفا غذایش خوبه یه خانه ماکارونی هم داخل خیابا ن خاقانی است که ماکارونی با طعم های جالبی دارد وفسف فود جمیرا در نظر شرقی پیتزا بدون سوسیس و کالباس دارد و سوپر استار هم در خاقانی غذای کا اف س دارد که ان هم غذایش خوب است واییییییییی خدای من باید برم از همه ی اینها برای تبلیغ پورسانت بگیرم موفق باشید
znb

به نظر من ریحون رو دست اعظم آورده.بهترین بریون اصفهان ریحون توی فردوسی

شماره تلفن سحر ترکان : 09133198110

من ابروهامو آرایشگاه رزا برمیدارم عاااااللللیییی کار عروسشم حرف نداره
آرایشگاه رزا تابلو نداره آدرسش خ سجاده سر 4راه آپاداناس بین شیرینی رژین و پیتزا مکث یه کوچه هست که فقط یه در توش هست اونم آرایشگاس اینم شمارش 6410084

برای کوتاهی مو کارین خوبه که نوبتاش دیر به دیره تو خاقانیه اینم شمارش6270885

آتلیه کودک پدیده هشت بهشت و سایان پل شیری و قصر هنر هم تعریفشو خیلی شنیدم اینم شمارش6288341
*** آرام ***

رستوران : خوان گستر.شهرزاد.نیکان

پیتزا: آرابو.جمیرا.پیتزا شبانه توحید که البته جا نداره.قبلنا جکس تو سعادت آبادم خوب بود حالارو نمیدونم.

شیرینی:نیوشا.اندلس و خانم طلا
آزاده :

سونوگرافی عالی توی اصفهان.احتیاط کار توی خیابون بزرگمهر است.

در ضمن شیرینی فروشی کاکایو توی خیابون ابوذر را هم امتحان کنید خیلی خوبه.

سفره خونه نقش جهان خوبه ولی تشک و بالشت هاش خیلی کثیفه

برای بولینگ و اسکیت.خانه بولینگ پردیس توی سه راه حکیم نظامی
لنا (مامی هلن ) :

رستوران و چایخانه پارسیان تو جاده مرغ خییییلی خوبه قیمتهاش هم مناسبه

پیتزا شاپ هم پیتزای نازکش واقعا خوشمزه هست تو حکیم نظامی بعد از 4 راه دست راست

ارایشگاه برای ابرو 2002 توی کوی ولیعصر هست کار ابروش رو خیلی می پسندم

کنتاکی ژان تو نظر غربی خیلی کنتاکی هاش خوبه

کنتاکی نیل هم بال سوخاریش عالیه توی اب 250

جیران :

من یه ناخن کاره عالی میشناسم که توی یه سالن کار میکنه اینم شماره مدیر سالن چون باید با اون هماهنگ کنید 09133090617

من که اصلا از کار رنگ و مش رویا دیگه راضی نیستم با اینکه خیلی پیشش میرفتم!ولی اخرین بار یه رنگ و مش افتضاح برام زد کلی از مشهام هم سوخته بود تازه میدونین که پوله خونه باباشم میگیره!روزی که رفتم دوباره مش افتضاحشو رنگساژ کنه یه خانمی اومده بود که رویا واسش فر زده بود و موهاش سوخته بود میگفت میخوام برم شکایت کنم(خودمونیم انگار درد دلم باز شد)
2706