موضوع بحث

بانک اطلاعات اصفهان

1395/12/09 09:06 1068
مامانای امیرعلی:

لباس فروشی پردیس تومجتمع پارک خیلی قیمتاش خوبه
دریا :

من برای میکاپ و شینیون آزیتا خانم (آرایشگاه ترنه ) رو پیشنهاد میکنم ادرسش هم سر راسته . دروازه شیراز .شمارش 6643527 و 09133091272 .مشتری تهرونی هم داره که واسه مش و ابرو میان پیشش . یه بار بری مشتری دایمش میشی . من علاوه بر کارش اخلاقش رو هم خیلی میپسندم . خصوصیت دیگش که وقتی بری ارایشگاش از مشتری هاش بپرسی میگن خیلی فرزه و معطل نمیشی

نیکی:

من مشتری ازیتا خانم تو ترنه هستم یه بار بری خودت دیگه شک نمیکنی . کار ابرو و تتو شون عالیه البته من کار عروسشم خیلی می پسندم . ایشون خیلی هم فرزند و اصلا معطل نمیشی اهله زبون بازی هم نیست . شک نکن ولی اگه رفتی بیا بم بگو نظرت چیه چون من بیشتر ارایشگاههای اصفهان رو رفتم

شانل:

من رفتم ترنه برای ابرو خیلی دوست داشتم فقط باید بگین چه مدلی می خواین اگه بدونن چی یم خواین دقیقا همونو براتون درمیاره
از لطف دوستانی که راهنمایی کردن ممنون

بعد نوشت:دوباره رفتم پیش ترنه ابرومومو افتضاح خراب کرده یکیشو گرد کرده یکیشو هشت یکیش دنبالشو افتضاح چید اعصابم خراب شد در عمرم ابروهام به این خرابی بر نداشته بودم نمیدونم چون سرش شلوغ بوده خراب کرده یا کلا شانسی بر میداره

نی نی پانی

شانل جون من هم دو بار رفتم آرایشگاه ترنه یک بارش خوب بود یک بارش اصلا خوب نبود ابروهامو تا به تا برداشته ! یکی اش خیلی کوتاه شده یکی اش نه! من هم دنبال یک آرایشگاه دیگه برای ابرو هستم کار موهاشم دوست نداشتم کار خاصی روی موهام نکرد لطفا یک آرایشگاه خوب برای ابرو معرفی کنید

taranom

دوستان گلم خداوکیلی آرایشگاه ترنه نرید من توی همین سایت با این آرایشگاه آشنا شدم و خیلی ازش تعریف کردند ولی موهای منو برای رنگ کردن سوزوند و ابرو های منو خراب کرد نجومی هم پول میگیره خیلی هم بداخلاقه برای من عبرت شد دیگه به اینترنت اعتماد نکنم
پرسان :

توی ارایشگاه رویا خانمی به اسم نسرین است کار ابروش حرف نداره من همیشه اونجا میرم شماره تلفن :09377341942

خیاطی هم توی سپاهان شهر خانم جهانگیری خیاطیش عالی قیمتاش هم خوبه شماره تلفن : 09138116179

هدیه :

سلام به همشهری های عزیزم من بیشتر شیرینی هایم را از نیوشا در خیابان شریعتی یا از اندلس در خیابان خاقانی میگیرم برای کیک تولد این دوتا حرف ندارن وارایشگاهی که من میروم کار ابرو ومشش خوبه در خیابان سیمین درباغ زیار است تویه کوچه روبروی مجتمع پلی اکلیل ورستوران خوان سرا درخیابان جلفا غذایش خوبه یه خانه ماکارونی هم داخل خیابا ن خاقانی است که ماکارونی با طعم های جالبی دارد وفسف فود جمیرا در نظر شرقی پیتزا بدون سوسیس و کالباس دارد و سوپر استار هم در خاقانی غذای کا اف س دارد که ان هم غذایش خوب است واییییییییی خدای من باید برم از همه ی اینها برای تبلیغ پورسانت بگیرم موفق باشید
znb

به نظر من ریحون رو دست اعظم آورده.بهترین بریون اصفهان ریحون توی فردوسی

شماره تلفن سحر ترکان : 09133198110

من ابروهامو آرایشگاه رزا برمیدارم عاااااللللیییی کار عروسشم حرف نداره
آرایشگاه رزا تابلو نداره آدرسش خ سجاده سر 4راه آپاداناس بین شیرینی رژین و پیتزا مکث یه کوچه هست که فقط یه در توش هست اونم آرایشگاس اینم شمارش 6410084

برای کوتاهی مو کارین خوبه که نوبتاش دیر به دیره تو خاقانیه اینم شمارش6270885

آتلیه کودک پدیده هشت بهشت و سایان پل شیری و قصر هنر هم تعریفشو خیلی شنیدم اینم شمارش6288341
*** آرام ***

رستوران : خوان گستر.شهرزاد.نیکان

پیتزا: آرابو.جمیرا.پیتزا شبانه توحید که البته جا نداره.قبلنا جکس تو سعادت آبادم خوب بود حالارو نمیدونم.

شیرینی:نیوشا.اندلس و خانم طلا
آزاده :

سونوگرافی عالی توی اصفهان.احتیاط کار توی خیابون بزرگمهر است.

در ضمن شیرینی فروشی کاکایو توی خیابون ابوذر را هم امتحان کنید خیلی خوبه.

سفره خونه نقش جهان خوبه ولی تشک و بالشت هاش خیلی کثیفه

برای بولینگ و اسکیت.خانه بولینگ پردیس توی سه راه حکیم نظامی
ماری :

پیتزا گارنی در نظر شرقی

هم لذیذه هم موادش عالیه هم نازک هستش
لنا (مامی هلن ) :

رستوران و چایخانه پارسیان تو جاده مرغ خییییلی خوبه قیمتهاش هم مناسبه

پیتزا شاپ هم پیتزای نازکش واقعا خوشمزه هست تو حکیم نظامی بعد از 4 راه دست راست

ارایشگاه برای ابرو 2002 توی کوی ولیعصر هست کار ابروش رو خیلی می پسندم

کنتاکی ژان تو نظر غربی خیلی کنتاکی هاش خوبه

کنتاکی نیل هم بال سوخاریش عالیه توی اب 250

جیران :

من یه ناخن کاره عالی میشناسم که توی یه سالن کار میکنه اینم شماره مدیر سالن چون باید با اون هماهنگ کنید 09133090617

من که اصلا از کار رنگ و مش رویا دیگه راضی نیستم با اینکه خیلی پیشش میرفتم!ولی اخرین بار یه رنگ و مش افتضاح برام زد کلی از مشهام هم سوخته بود تازه میدونین که پوله خونه باباشم میگیره!روزی که رفتم دوباره مش افتضاحشو رنگساژ کنه یه خانمی اومده بود که رویا واسش فر زده بود و موهاش سوخته بود میگفت میخوام برم شکایت کنم(خودمونیم انگار درد دلم باز شد)
نی نی پانی :

آتلیه خوب مدرن توی شیخ بهایی و پدیده توی چهار راه نقاشی ولی البته خیلی گرون میگیرن که زیاد هم نمی ارزه

آتلیه پدیده هم اول شریف واقفی سر چهار راه نقاشی است

آتلیه مدرن هم خیابان شیخ بهایی است چند روز قبلش ازتون میخواد با لباسهای اسپرت عکس بگیرین که عکسهای اسپرتش خیلی عالیه من خیلی دوست داشتم ولی البته گرون میگیره فیلم برداری و عکاسی با هم حدود 5 میلیون در میاد بعد از چهار راه قصر است تلفنشو ندارم

رستوران آتایار توی سپاهان شهر برای من خوب بود غذاشون رو دوست داشتم ولی شهرزاد بهترینه از نظر کیفیت غذا

تالار کاخ سپید و خورشید خیلی خوبه تالارهای بزرگتر هم اطراف نجف آباد هست

آرایشگاه اوینا توی شمس آبادی هم خیلی خوبه من کارش رو دوست دارم ولی یک کمی چشمها رو غلیظ آرایش میکنه شماره موبایلش : 09131683060
در مورد آرایشگاه اوینا بگم هم من و هم چند تا از دوستهام عروسش بودن کارش خوبه عروسهاش تغییر زیادی می کنن و تا حدی هم غلیظ درست میکنه می تونی بری آلبومهاشو ببینی ولی من کلا کارش رو دوست دارم یک بدی هم داره اینکه تو یک روز تا سه عروس هم درست می کنه البته واقعا کم نمی گذاره روزی که من عروسش بودم یکی دیگه هم عروسش بود هر دو رو خیلی قشنگ درست کرد
و کارش هم فقط عروس و نامزدیه حتی شینیون هم نمی کنه ولی به نظر من هر جایی رو انتخاب می کنی برو آلبومش رو ببین و کارشونو مقایسه کن بعد انتخاب کن به حرف من یا یکی دیگه بسنده نکن
الما هم عروساشو دیدم خوشگل ولی ملایم درست می کنه

ترنم جون در مورد بداخلاقی آرایشگاه ترنه راست میگی من خواهرم رو پیشش فرستادم باهاشون بد برخورد کرده بود بهم گفت این کی بود دیگه؟! در مورد ابرو برداشتنش هم من خودم چون مدل کوتاه دوست دارم پیشش میرم
ولی کوتاهی مو را دوست نداشتم اصلا مثل اون آرایشگری که همیشه پیشش میرفتم و 6000 تومان میدادم نبود خیلی ساده کوتاه کرد می تونم بگم فقط مرتبشون کرد!
یک عروس رو هم برای نامزدی اش آورده بودن اونجا دیدم خیلی ساده درستش کرده بودن آلبوم عکس عروس و دامادش رو هم دیدم چیز خاصی نبود خیلی ساده درستشون کرده بود
یک آرایشگاه افتضاح دیگه هم آرایشگاه سکه توی دقیقی است به معنای واقعی افتضاحه !!!!!!!! موهامو رنگ کرد به جای اینکه قهوه ای روشن در بیاره کارش رو خراب کرد گفت درستش میکنم نگران نباش الان برات پلاتینه میزنم آخر دست با کلی سوخت موهام و ریزش شدید رنگ موهام نارنجی هویجی شد همه بهم خنیدن و گفتن حنا گذاشتی اینقدر نارنجیه که الان که 2-3 بار بعدش رنگ کردم وقتی رنگهاش میره دوباره نارنجی میشه !! رنگ موهاش هم معلوم نبود چینی یا ایرانی از افتضاح ترین رنگ موها استفاده کرد و پول یک آرایشگر حسابی رو ازم گرفت !!!!!!!!!
در یک کلام افتضاحههههههههههههههه
الیزا هم توی دروازه شیراز اگه دوست دارین شاگردش ابروهاتونو برداره و پول آرایشگر رو بگیره میتوانید پیشش برید تازه همش هم در حال غیبت کردن یا پشت سر همکارهاشه یا پشت سر مشتریها!

تلیه خوب مدرن توی شیخ بهایی و پدیده توی چهار راه نقاشی ولی البته خیلی گرون میگیرن که زیاد هم نمی ارزه
رستوران آتایار توی سپاهان شهر برای من خوب بود غذاشون رو دوست داشتم ولی شهرزاد بهترینه از نظر کیفیت غذا
تالار کاخ سپید و خورشید خیلی خوبه تالارهای بزرگتر هم اطراف نجف آباد هست
آرایشگاه اوینا توی شمس آبادی هم خیلی خوبه من کارش رو دوست دارم ولی یک کمی چشمها رو غلیظ آرایش میکنه
نازی :

آرایشگاه جلیله :6410084

ماتیکم میگن کارش خوبه:09131189898
مهدیه(مامان ویانا)

رستوران اکوامارین که سپید گفت خوبه
اما چون اکواریوم داره بوی بد و ماهی اینا میاد موقع غذا خوردن

غذای ایمانو موافقم تو شریعتی که عالیه
چیز کیک هم داره برا دسر

غیر از گل سنگ
میخک نقره ای تو خیابون اتش هم گلای شیکی داره (نونوش هم با این موضوع موافق بوده آدرسش هم خ آتش)

دوستان حجم اطلاعات زیاده و گاهی ممکنه یه مطلبی تکرار شده باشه.در هر صورت هنوز نظم زیادی نداره.ایشالاه همش وارد شد سر و سامونش میدیم.
flowery_o

من رستوران اکوا را هم محیطش را می پسندم هم طعم غذاش هم قیمتش
بولینگ صفه هم عالیه به نظرم روحیه خوبی به ادم می ده مخصوصا برا ما خانمها که تفریح نداریم
کارتینگ خیلی گرونه من که نرفتم ولی از اون گذشته از ماشین سواری زیاد خوشم نمی یاد
پارمیدا:

بهترین ساندویچی، آرابو در خیابان کلیسا (جلفا) . وووووووووووووئیئیئی دهنم آب اوفتاد. بهترین کافی شاپ آنی، همونجا بازم... اصلاً کلاً من عاشق نظر و خورشید و جلفا هستم.
یه رستوران هم بالای مسجد شیخ لطف الّه هست. اون هم عالی.
بهترین ادویه هم تو بازار میدون نقش جهان، حاج آقا فلفلیان، حرف نداره!
مامان مریم گلی

سلا م بچه ها ما هم باغ وتالار اشراف رفتم از کیفت غذاش و قیمت هاش راضی بودیم بیشتر موقع ها میریم اونجا . جاده اصفهان نجف اباد .
ستایش

یه پلاسکو فروشی خیابان کمال هست به اسم ولی عصر اجناسش خیلی متنوعه خیابان کمال نزدیک سبزه میدون
دلشاد

در مورد اموزشگاه کامپیوتر من شنیدم متاکو خوبه ولی خودم تجربه نکردم...بستگی داره چه کلاسی مد نظرت هست...آموزش های IT آموزش های برق و الکترونیک و آموزش های مدیریت و بازرگانی ...داره
این سایت متاکو http://www.metacomplex.com/

برای حراجی ها هم یکی از دوستان این ادرس رو گذاشته بود
http://www.harajer.com/?cat=3
ندا

برای عمل لیزیک چشم دکتر محمد قریشی - مرکز لیزر چشم پارسیان خیابان میر .
شوهرم پارسال عمل کرده (لیزیک - روش فمتو) که خیلی راضی هستیم.
ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز