2737
2739
عنوان

داغونم به خاطر خدا میابین چند لحظه !

| مشاهده متن کامل بحث + 989 بازدید | 89 پست
خدا از دهنتون بشنوه.با یه احتمال زندگیم داغون شده. خدا خودش کمکم کنه

تو دو خدا ارامشتو حفظ کن 

برا هر خانمی تو یه دوره از زندگیش این مشکل لک بینی و بهم خوردن نظم پریود بوجود می یاد اگر بنا بود همه سرطان داشتن الان هیچ زنی وجود نداشت !

خدایا شکر ... کمکم کن 😥
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلیا این طوری دیدم..چ ربطی ب سرطان داره اخه..کیست یا فیبروم ..یا عفونت و التهاب..سرطان کجا بود شلوغ می کنی..من الان خیلی سال این طوری میشم ..یه دوره ال دی میخورن درست میشه

انرژی منفی نده بخودت

2742
چه دکتر احمقی پس کیست فیبروم اندومتریوز و استرسو  اینا همه کشکه یهو گفته سرطان چه بی عقله  ...

اره خودمم میگم ممکنه به خاطر فیبروم یا اندومتریوز باشه اما یاد حرف دکتر که میفتم دلم می ریزه به خد

خارش دارم اما درد نه

خارشت بخاطر  عفونته گلم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.

عزیزم دکترت دکتر نبوده کاسب بوده

میخواد به زور پاپ اسمیرت کنه یه جور گفته ک مطمئن باشه میری برای پاپ اسمیر.

سرطان که یک شبه ب وجود نمیاد.

اغلب ماها این بهم ریختگی ها رو تجربه کردیم.من خودم 3ماه 21روزه پریود شدم. 3ماه بعدش40روزه. توو دوماه قبل هم چند روز قبل پریود لکه بینی داشتم. الانم باید دیروز پریود میشدم ولی هنوز نشدم و تازه حدود3روز پیش یه لک6 عجیب به رنگ قهوه ای روشن دیدم( اصلا ب خون نمیخورد ببخشید شبیه رنگ خرما خشک) ولی هیچیم نیست و 6ماهه تحت نظرم و همه اینا بخاطر پلی کیستیک خفیف هست . اگر دکتر تو بود ب من میگفت 3روز دگ بیشتر زنده نیستم

اره خودمم میگم ممکنه به خاطر فیبروم یا اندومتریوز باشه اما یاد حرف دکتر که میفتم دلم می ریزه به خد

نه بابا دیوونه بوده دکتره من خودمم قبلا منشی مطب مامایی بودم سرطان یه درصده اخخخررر

چرت گفته این چیزا واس خانوما طبیعیه نگران نباش

17/3/99 از تو دلم رفتی کاش 17/3/400 تو بغلم باشی
2738

من بعد از فوت مادرم دقیقا همین حالت بودم پشت سر هم پریود میشدم چندین دکتر رفتم و ازمایش های مختلف دادم نتیجش شد کم کاری تیروئید شدید که ناشی ازاسترس های شدید بود قرص مضرف کردمو الان پریودم منظمه

2706