2752
2734
عنوان

میخوام برم پلیس فتا عکسام پخش شده

3158 بازدید | 27 پست

ی مدته کلی مزاحم تلفنی خیلی زیاد داشتم و میگفتن خودت شماره دادی و گفتی زنگ بزن الان شوهرم خونه نیست و...درست تو تایمی که همسرم خونه بود و حالا با اسم دیگه با عکسای من دارن پیج میسازن ،بنظرتون برم پلیس فتا پیگیری میکنن ،میتونم بفهمم کیه ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

معلومه ک میفهمن

یه صلوات مهمون میکنید تا آرامش به زندگیه یکی از عزیزانم برگرده و زندگیش با همسرش آروم و خوش بشه.مادر بزرگم شفا پیدا کنه و خونمون زود با قیمت خوب فروش بره بتونم کاری که میخوام رو شروع کنم و بهترینسود و منفعت عالی کسب کنم.

آره حتما برو

-اگه من نباشم صبح کی بیدارت میکنه؟                                  +شاش😅😅😐😐   من یه دخترم از جنس خرداد، مغرور و شیطون ‌..از اونایی که تیپ دخترونه و خاص میزنن عطر تلخ و مردونه دوس دارن..                 ۹۹/۹/۱۰میبینمتون(فان)😅🤪🤭

منم اینجوری شده فقط فرقمون اینه که مدام زنگ میزنن به خطی که مال من بوده الان دست شوهرمه😔😔😔😔نمیدونم چجوری متقاعدش کنم که. نمیشناسمشون

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
  منم اینجوری شده فقط فرقمون اینه که مدام زنگ میزنن به خطی که مال من بوده الان دست شوهرمه ...

من همسرم باور داشت که ربطی به من نداره ،البته من اینطوری احساس کردم بهرحال مرده دیگه