2752
2734
الان دو ماهو پنج روزشه. من از پژنگ خیلی راضیم دکتر خوبیه. البته پیش خدایی و روضاتی و روحانی هم بردمش ولی پژنگ به نظرم بهتر بود
پسرم آریو 94/4/9 به دنیا اومد و زندگی من و باباشو شیرین تر کرد. خدایا شکرت
رانیتیدین ایرانی فوق العاده تلخه. وقتی میدم بهش خیلی حالش بد میشه و وحشتناک گریه میکنه. دلم میسوزه واسش
پسرم آریو 94/4/9 به دنیا اومد و زندگی من و باباشو شیرین تر کرد. خدایا شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صانعیا فوق تخصص گوارش اطفاله من پسرم هم رفلاکس پنهان داشت اما بمیرم براش دیر فهمیدم اما پیش همین صانعیان بردم خدا خیرش بده دکتر خوبیه
(تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۷/۲۱وزن هدف۷۵.....)وزن شروع در گروه مانکن های زیبا85.وزن هدف75.با امید بر خداوند متعال تا سی اذر75شدددم
2731
اره الان پانزده روزه بهش میدم البته ایرانی هلیا من دو ماه و شش روزشه
(تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۷/۲۱وزن هدف۷۵.....)وزن شروع در گروه مانکن های زیبا85.وزن هدف75.با امید بر خداوند متعال تا سی اذر75شدددم
اجی فاطمه نی نی بیار بیا اینجا با هم راجب سورنا و ایلیا و امیر علی حرف بزنیم ماشا... عیال وار شدیا