2737
2734
من شنیدم مضره و باعث سقط میشه استفاده از کامی و موبایلو تبلتو لب تاپو ....
درسته؟
شماها که فرزند سالم به دنیا اورردین آیا تو بارداری از کامی استفاده می کردین یا گذاشته بودین بطور کل کنار؟
بچه ها به من ایمیل نزنین من پسووردمو گم کردم!! اگرم راهکاری بلدین پسووردمو پیدا کنم بهم خبر بدین
عزیزم من ٢٤ساعته گوشیم دستم بود باهاش انترنت میرفتم از تامش استفاده کردم اما اتفاقی نیافتاد تازه دخملم ٤کیلو بود و خیلی اروم و از همه مهمتر سالم بدنیا اومد
من مسئول چیزی هستم که میگم، نه چیزی که تو ازش برداشت میکنی
چه ربطی داره این که اشعه نداره شمااز موبایل وتلفن بیسیم و مودم وایرلس دوری کن
من تایپ میکردم زمان بارداری
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من تمام مدت لب تاپم دستم بود و همش تو اینترنت بودم
البته بعد از سه ماهه اول
ولی تا آخر بارداری فقط وقتی میرفتم بیرون موبایلم رو روشن میکردم، باعث ناهنجاری تو جنین میشه
تا پایان سه ماهگی آرایش هم نمیکردم، تا آخر ضد افتاب هم نزدم، و فقط 2 بار تو هفته 20 و 28 موهامو رنگ کردم

خدا رو شکر پسرم سالمه

سه ماهه اول حساسترین زمانه رشد جنینه، خیلی مراقب باش
مدارعاشق مگه ازکامپیوتراشعه ایکس میزنه بیرون عزیزم اون پوشش مال عکس رادیوگرافیه که برای خانم بارداراستفاده میشه
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است
2738
عزیزم نگفتم اشعه ایکس گفتم هر نوع اشعه ای
من خودم هم نمی دونستم اونجا همسرم یه کار اداری داشت رفته بود بعد گفته بود خانم بارداره براش لباس میخوام بخرم اونها هم گفته بودند اینجا زنه ای باردار حتما هنگام استفاده از لوازم الکترونیکی از اینها استفاده میکنند دیگه اونهم یه شکم بندش که شبیه پیش بند اشپزخونه است ولی فقط شکم رو می پوشونه بأم گرفته بود با یه سارافونش
من تو بارداری از صبح تا عصر سره کار بودم پای کامی
تو خونه هم پای لب تاب بودم
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست