2752
2734

بچه ها من امروز صبح کشیک بودم شوهرم از دو تا بچه ها مراقبت کرده بود از سر کار که اومدم خیلی خسته بودم بچگی ناهار و آماده کرده بود ظهر که اومدیم بخوابیم پسر کوچیکم دو سالشه خوابش می یومد ولی نمیخوابید از بس جنس شده بود کلافم کرد داد زدم سرش شوهرم گفت اعصاب نداری

نمیدونم چرا قاطی کردم براش داد و بیداد که تو نباید میزاشتی صبح زیاد میخوابیدن و فلان و بهمان

خلاصه اینکه عصری میخواست بره سر کار چنان اخمی بهش کرده بودم با مظلومیت خداحافظی کرد منم جوابشو ندادم

الان که فکر میکنم میبینم خیلی اشتباه کردم در حدی که روم نمیشه بهش پیام بدم ولنتاین و تبریک بگم خیلی از خودم شرمندم😔😔😔😔به نظرتون چیکار کنم 

❤️تو ماهی ومن ماهی این برکه ی کاشی.‌.......اندوه بزرگیست زمانی که نباشی❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم خوشی زده زیر دلت برات عادی شده هااا،خوب شوهری داری که هیچی بهت نگفته درست کن اخلاقتو

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♥️امروز ۲۲ اردیبهشته و من جواب آزمایشم رو گرفتم و فهمیدم یه نی نی تو دلم دارم✨️💖من کی انقدر بزرگ شدم؟!🤍امروز ۹ خرداده ومن برای اولین بار صدای قلبشو شنیدم😇
ب روی خودت نیار بحث امروزو ی تبریک خوب بفرس براش با یکم شیطنت

خودم از خودم خجالت میکشم چی بفرستم آخه براش با این سگ سگی که من در آوردم

مرد هم مردای قدیم😁

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........
عزیزم خوشی زده زیر دلت برات عادی شده هااا،خوب شوهری داری که هیچی بهت نگفته درست کن اخلاقتو

موافقممممم😔😔😔

2706