2737
2739
سلام ،پسر من پنج سال و چهار ماهش هست جدیدن یه رفتارهای ازش می بینم که منو به مرز سکته میرسونه ، با خواهرش که دو سال ازش کوچکتر هست تا چند روز پیش به خوبی بازی میکرد ولی امروز از صبح دائم وسائل خواهرشو بزور ازش میگیرم و خواهرشو می زنه ، یا اینکه خونه دوتا از دوستانم بر دمش موقع آمدن یه توپ برداشته میگه اینو من با خودم ببرم ، وقتی امدیم خونه میبینم یه فیگور کوچلو که برای دوستش بود با خودش آورده، یا جدیدا دروغ میگه از مهد میاد خونه میگم دستهایت رو بشور میاد تو آشپزخونه میگه شستم نگاه میکنم میبینم دستهاش کثیفه و نشسته ..... یا اینکه هر وقت میخواهیم بریم بیرون لباسهاشو آمده میکنم میز ارم روی تختش و میام بیرون شروع می کنه به گریه و سرو صدا که من این لباسها رو دوست ندارم با اینکه سعی میکنم برای خرید لباس حتما نظر خودش رو بپرسم و با سلیقه خودش لباس بخرم ،جدیدن میگه من امروز مهد نمی رم دوستانم من و اذیت میکنن. چند روزی هم هست که ناخن می خوره از نوزادی از ناخن گرفتن خیلی میترسید و همیشه ناخن گرفتنش همراه با گریه بود....... من واقعا نمی دونم چرا این طوری شده
ناخن خوردن که نشونه ی عصبی بودنه به نظر میاد از مهد ناراحته اونجا رو بررسی کن ممکنه از کسی کتک بخوره و نتونه حقش رو بگیره برای همینم بد خلق و بهانه گیر شده
اگر برهنگی تمدن است،پس حیوانات از همه متمدن ترند! "شهیدمطهری"

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینکه وسایل خواهرشو بزور میگیره احتمال داره همین اتفاق واسش تو مهد افتاده انگار کسی اونجا بهش زور میکه مهد متاسفانه بیشتر از سودش برای بچه ها ضرر داره چون همه تیپ کودک با خلق و خوی متفاوت و فرهنگ و تربیت های مختلف از هم چیزای جدید یاد میگیرند
مهد رو هم دوست داره هم نه، میدونم بچه های که امسال می خوان برن مدرسه کمی اذیتش میکنن بإرهابی بهش تذکر دادم ارشون دوری کن میگه بازی اونها بهتره بازی با بچه های کوچکتر براش خسته کننده هست
یا هوشش بالاس که با بچه های سن بالاتر بازی میکنه یا بیشتر از سنش بزرگ شده یا مشکلی داره که با همسن هاش بازی نمیکنه شایدم هرسه تاش! مشاوره هم برو راستی کتابهای نسیم مهر رو بگیر و بخون از کودکی تا نوجوانی راهنماییت میکنه سه جلده عالی هستن
2740
با مربیش صحبت کردم متأسفانه پسر من تو کار همه سرک میکشه ، صبح باهاش صحبت میکردم بهش گفتم تو باید به حرف مامان گوش بدی و از گروه مدرسه یها فاصله بگیری ، در جواب میگه من خوب فکرهامو کردم و امروز میدونم چطور باهاشون رفتارهای کنم حالا شما بگید تکلیف من با همچین بچه ای چیه