2733
2734
نی نی سایتی های عزیز سلام
می خواستم با همکاری هم فیلمها و موزیکهای خوب فارسی و انگلیسی که مناسب بچه های زیر سه سال هست رو به هم معرفی کنیم
من فعلا فیلمهای برینی بیبی و بیبی انیشتین رو برای دختر 21 ماهم گذاشتم و از توشون خیلی کلمه های انگلیسی و تمام حروف و اعداد انگلیسیو یاد گرفته. اگه شما هم فیلمهای باکیفیت فارسی و انگلیسی می شناسید لطفا معرفی کنید
قبلا از لطف و همکاریتون یک دنیا ممنون
What is normal? Depends what you want to do

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راستی من تازگی ها موسیقی های سنتی گروه رستاک رو می زارم ساینا دوست داره براش جالبه آلات موسیقی که به کار می برند. البته من تعریفشو از یکی از دوستام به اسم سارا قبلا شنیده بودم

2740
آره متاسفانه فیلمها و موزیکهای ایرانی جذاب و با کیفیت خیلی کمیابند جای اون داره که مسئولان یه فکری بکنند واگرنه روزی می رسه که بچه های ایرانی فرهنگ خودشونو آخرین چیزی باشه که علاقمند باشن یاد بگیرند.

یه سی دی صوتی واسه اوستا خریدیم از شهر کتاب ... من دیوونشم " سبزه ریزه میزه " آهنگساز : ملیحه سعیدی / ترانه سرا : مصطفی رحماندوست / خواننده : حمید جبلی
اینقده قشنگه ههههههههههه که نگو .... حتما بگیرید واسه توی ماشین بهتره
2706