2737
2739
عنوان

🚫هشدار _ هشدار🚫

1189 بازدید | 74 پست

سلام 

بچا نمی‌دونم در مورد برنامه‌ی مخاطب خاص چیزی می‌دونید یا نه .

و مطمءنا در مورد کلاه برداری‌های تلفنی شنیدین و یا اینکه برای خودتونم پیش اومده این تماسا ...

دیشب با من تماس گرفتن و آقای پشت خط ضمن عرض تبریک ، با کمال احترام به خودم و خانواده‌م ، بسیار شور و شوق داشتن از اینکه من برنده‌ی یه سفری شدم .

سفر به کربلا !

پشت خط میگفت وزیر ارتباطات آقای جهرمی پیششونه و همچنین آقای دکتر نمیدونم چی‌چی .

بماند که هی وسط صحبتاش از پرداخت کردن به موقع قبوض و خوش‌حسابی و نداشتن سابقه‌ی کیفری در فضای مجازی ازم تقدیر میکرد ! 😑

بهم گفت الان شمارو ارتباط میدیم به روی خط و مردم ایران به صورت آنلاین صدای شما رو میشنون .

گفتم آقا من نمیخوام صحبت کنم 😁

گفت نه صحبت کنید ! الان آقای جهرمی هم صداتونو میشنون و هر مشکلی در مورد خطتون داشتین بگین 😑😑😑

بچا من دیگه گوشی رو قطع کردم و نخواستم ادامه بدم و الانم خلاصه‌ای از مکالمه رو بهتون گفتم .

خودتونم می‌دونید اینا کلاهبردارن ! و قصدشون خالی کردن حساب بانکی من و شماست . فریب این آدما رو نخورید

اگر شما برنده‌ی مسابقه‌ای بشید روال کار خیلی ساده‌ست ! ازتون فقققققط یک شماره کارت میگیرن و پولو واریز میکنن و یا اینکه آدرسِ جای مشخص و معتبری رو میدن برای دریافت جوایز

من تو گوشیم ضبط خودکار مکالمه دارم و صدای ضبط شده‌ی این آقای کلاهبردار رو صبح برای پلیس فتا با درج شماره تلفن ایرانسلِ اون شخص ارسال کردم

مراقب کلاه‌بردارای اینچنینی باشید

روز خوش ❤

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا اگه واقعی بود چی؟😅

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2728

ایسگات و گرفته

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
2740
حالا اگه واقعی بود چی؟😅

نه عزیزم من انقدر تو مسابقات شرکت کردم روال کار و حتی صحبت کردنشون رو می‌دونم 😂

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤

اقا سیم کارت ایرانسل دارین ک ایرانسل منو نصب نکرده باشن بیاین با هم نصبش کنیم ب هر دو مون نت ۵۰ گیگ بده😐😐بیاین دیگه چرا اینجورین شما😏

میخوام مانکنو بریزم ببینم کلی برنامه بریزم😁😁

نگین چرا اومدی پست مردم ممن پیام بازرگانیم😅😬👻

2706