2737
2739
من خیلی دوست دارم زبان یاد بگیرم می خواهم تابستانی وقتم را بذارم برای یادگیریش می خواهم بدونم شما از چه روشی برای یادگیری استفاده کردین؟
اگه کسی هم باشه با هم شروع کنیم جا نزنیم؟
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******
عزیز من شهرستانم معمولا استاد خوب کم هست اصلا کانون نداره می خوام روشی باشه که به استاد خیلی نیاز نباشه
اگر از جایگاهت راضی نیستی عوضش کن*******چون تو درخت نیستی*******

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مقاله ای جالب با عنوان یادگیری کدام زبان ها سخت تر است در وب سایت "فرست کلاس" http://www.firstclass.ir/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C-%D9%83%D8%AF%D8%A7%D9%85-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%87%D8%A7-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%AA%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA/
لیزر موهای زائد http://www.laserbody.org/
2728
عزیزم من نمیدونم سطح زبانت چقدره ولی یه سری کتابای خوبی هست مثلا سری in use ها هم لغتش هم گرامرش خیلی خوبه در کنار کتاب فیلم ببین برنامه های انگلیسی کتاب زبان اصلی کلا اگه میخوای واقعا یاد بگیری باید محیطت رو شبیه سازی کنی همش انگلیسی جلو چشمت باشه جمله هایی که میگی به فارسی یه بار هم انگلیسیش رو واسه خودت بگو هر جمله ای حتی جمله های ساده ی روزمره
می تونی همین کتاب هایی رو که تو موسسه ها آموزش داده می شه تو خونه بخونی با تیچرز بوکش ولی اصلا نباید خودتو به اون کتابا محدود کنی و باید درکنارش کتاب داستانای کوتاه که لول بندی شده، فیلم،‌انیمیشن،‌ وب سایت ها استفاده کنی سایت livemocha.com یه سایتیه که آنلاین و رایگان زبان یاد می ده و خیلی خوبه

من برای تقویت زبان انگلیسی شرایط شو نداشتم برم کلاس.یه مقاله ای پیشنهاد کرده بود فیلم ببینین ولغاتی که نمدونین معنیش چیه رو ثبت کنین وانقد اونوببینین که کامل بفهمین چی داره میگه.من همین کارو کردم عالیه هم زبان یاد میگیرم هم تفریح میکنم.واژه هامم تو جعبه لایتنر انلاین سایتpersianvocab.ir ذخیره میکنم اون خودش کلمه هارو ازم میپرسه.بیشتر از 90 درصدشو یادمه درضمن مکالمتم خوب میشه.

من ۶سال سفیر رفتم قبلشم کلی خود اموز و کتاب خودم خریدم اما نه میتونستم صحبت کنم نه بفهمم نه بخون منه فیلم ببینم نه اهنگ یعنی کاملا صفر بودم بعد از طریق خواهر زاده زنداییم که تابحال پاشو تو کلاس زبان نزاسته بود با یه خانمی اشنا شدم که به بچه های خارج از کشور که مشکل زبانی دارن یا بچه های ایران که میخوان سریع برن اونور یا مدرک بگیرن اشنا شدم بعد خداروشکر ۶ماه باهم کلاس مجازی رفتیم بعد هم الان ایلتسم رو گرفتم ایشالا تا اخر امسال هم از ایران میرم  توصیه من به تو بگرد یه معلم عالی مث این خانم پیدا کن😘

2740