2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلییییییییی

من داداشم وقتی به دنیا امده خیلی زشت بوده ولی بعدش از زمین تا اسمون فرق کرده خیلی خوشگل شده

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ????

چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (??)
2731
تغییر زیاد می کنه اما چیزایی نه...دهتر منم از لحظه تولد شبیه مادر شوشو بود یه مدت کم شبیه من شد اما دوباره تغییر کرد.قیافه 2 ماهگی بچه برای مقایسه بهتره
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
2738
برادرزاده من نوزاد بسیار زشتی بود که تنها نکته مثبت توی چهرش بینیش بود بااینکه 3کیلو و400 بود خیلی لاغر و سیاه بود و وقتی گریه می کرد خیلی زشت تر هم می شد همه می گفتند شبیه بچگی داییشه ... ما که ندیده بودیم ولی
بعد از چند ماه کلا چهره عوض کرد و شبیه پدرش شد اونقدر زیبا شد که هر کی می بینه به زبون می آید و خانم برادرم می گه فامیلامون همه می گن چطور شد که این بچه یک دفعه شبیه باباش شد!!!!