2733
2739
عنوان

امروز فهمیدم نی نیه یکی از دوستای صمیمیم.........

| مشاهده متن کامل بحث + 2719 بازدید | 64 پست
خیلی ناراحت شدم اییشالا خدا به مامانش صبر بده ابشالا همین بچه بعدها باعث سربلندی مادر و پدرش بشه جوری که به داشتنش افتخار کنن
اما واقعا سخته آدم جگرگوششو تو این وضع ببینه

خدایا شکر و هزاران بار شکر که بچه من و امثال من سالمند خدایا متشکرم.

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ناراحت شدم اییشالا خدا به مامانش صبر بده ابشالا همین بچه بعدها باعث سربلندی مادر و پدرش بشه جوری که به داشتنش افتخار کنن
اما واقعا سخته آدم جگرگوششو تو این وضع ببینه

خدایا شکر و هزاران بار شکر که بچه من و امثال من سالمند خدایا متشکرم.

خدا هم که باشی بندگانی هستند که ناراضی اند، به دنبال رضایت چه کسی می گردی!!!؟
2731
عزیزم تو فامیلشون کسی رو داشتن که نابینا باشه؟؟ اخه صرفا اینکه دخترخاله پسر خاله هستن دلیل نمیشه باید تو ازدواج فامیلی خیلی دقت داشت که ژن معیوب تو اطرافیان طرفین هست یا نه اگه ژن معیوب تو اطرافیان نباشه احتمال مشکل دار شدن بچه ۱۰. درصد هست فقط
ببخشید میپرسما اخه من ازدواج فامیلی داشتم مشاور ژنتیک گفت چون ژ معیوب ندارین نیاز به ازمایش نیست حالا میخوام ببینم این دوستت تو اطرافیان این مشکلوو داشتن یا نهههههه
ارزو میکنم خدا بهشون صبر و تحمل بده واقعا سخته خدا این روزا رو برای هیچ بشری نخواد انشالله
Daisypath Anniversary tickers
الان اعصابم از دست دخترم که خیلی اذیتم میکنه خورد شده بود .حالا پشیمونم ..خدایا منو ببخش

خدا انشاالله شفاش بده..خیلی ناراحت شدم.بچه ها تو دعاهامون فراموشش نکنیم.
عهدی که با تو بستم هرگز شکستنی نیست این عشق تا دم مرگ هرگز گسستنی نیست
2740
مرسی عزیزم تو اینجور مواقع اولین بار که ادم میخواد با یه ادم مصیبت دیده همکلام بشه خیلی سخته درکت میککنم اما زنگ بزن بهش باهاش همدردی کن شاید کمکی بهش بشه به هر حال خوشحال میشه که به یادش بودی حتما فردا صبح باهاش تماس بگیر
Daisypath Anniversary tickers
2706