2737
2739
عنوان

از دست دخترم به مرز جنون رسیدم

998 بازدید | 26 پست
سلام به همه. نماز و روزه هاتون قبول. یه دختر 3 سال و 4 ماهه دارم. دیگه از دست نخوردناش، لجبازیاش، بداخلاقیاش دارم به جنون کشیده میشم... واقعا مستاصل شدم. از دیروز لب به هیچ چی نزده. چند وقتیه فوق العاده بدغذاتر از قبلش شده و از دیروز هم عملا اعتصاب غذا داره و لب به هیچ چی نزده. نمی دونم چیکار کنم... از هر طریقی باهاش می خوام کنار بیام نمی تونم!!! ملایمت و مهربونی، منطقی، صحبت، اخم و ناراحتی و نهایتا دعوا ولی واقعا نمی دونم چیکار کنم. امروز دیگه کلی نشستم گریه کردم.. اخه چرا عرضه تربیت یه بچه کوچیک رو ندارم!!! واقعا کم اوردم ...
کسی هست بتونه راهنماییم کنه (خدایا خودت کمکم کن که به اعصابم مسلط باشم و از پس تربیت این بچه بربیام قبل از اینکه روانه تیمارستانم کنه)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط میدونم وقتی نمیخوره هر چی به پرو پاش بپیچی بدتر میشه حالا میخواد با دعوا باشه یا ملاطفت.
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
عزیزم پسر منم همینجوریه دقیقا درکت میکنم البته پسر من قبلا خیلی خوب غذا میخورد ولی جدیدا با غذا شده فکر کنم به خاطر گرما باشه میل ندارن به غذا ولی منم واقعا یه وقتایی احساس میکنم دیوونه شدم خیلی سخته خدا کمکمون کنه
بعضیاازعقل فقط دندونشودارن
من خودم تجربه ای ندارم ولی خواهرم هر روز که پسرش بداخلاقی نمی کرد و شیطونی نمی کرد بهش یک برچسب می داد وقتی تعدادش ۵ تا می شد یه جایزه می گرفت مثل اسباب بازی یا می بردش پارک و.... برای اون که جواب می داد
2740
امان از بدغذایی بچه ها. دخترم منم بد غذاست .
بچه های بد غذا اصلا گرسنه نمی شن که ما بخوایم صبر کنیم گرسنه بشن غذا بخورن . اگه به خودشون باشه هیچوقت غذا نمی خورن .
خدایا.... دستم به آسمانت نمی رسدتو که دستت به زمین می رسد بلندم کن.
برنامه روزانه ات چیه برای دخترت؟
غیر از برنامه غذایی منظورم سرگرمی و تفریح
مهد میره؟
کاملا حساسیت تورو متوجه شده و داره لجبازی میکنه سعی کن ناخواسته باهاش لج نکنی و اصرار نکنی
این کارش بنظر میرسه اعتراض به رفتارهای شما باشه؟
چقدر تفریح میکنه؟ استخر میبریش ؟
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
عزیزم اصلا سراغش نرو بهش نگو بیا غذا بخور
بهش نه با ملایمت نه با اخم و دعوا در مورد غذاش حرف نزن
اصلا رهاش کن به حال خودش گشنه بشه میاد سراغ غذا بعد بهش بده بخوره
نگران نباش که غذا نمیخوره دو روز نخوره و تو عکس العملی نشون ندی خودش کم کم شروع میکنه
آب و میوه و تنقلات که میخوره یا شیر پس نگران نباش
بچه ها از سه سال به بعد لجباز میشن هرچی تو اصرار کنی اون انکار میکنه پس بیخیال شو
سر غذا بگو غذا میخوری گفت نه بگو خوب تمام
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
هستی جان اصلا اینطور نیست چون گرسنگی بهش فشار خواهد اورد این محبت بیجای مادرانه ی ماست که نمیزاریم خودشون درک کنند که نخورن آسیب میبینن
هرکس، آنچه را که دلش خواست بگوید

آنچه را که دلش نمی خواهد می شنود . . . بله !!!!
2706