2733
2739
سلام,خسته نباشید, تروخدا جوابمو بدیدم:-( دختری هستم ۲۰ ساله هرما پریودم عقب می افته این ماه بعضی از ماه ها مثل این ماه با نامزدم نزدیکی میکنیم ولی از جلو و عقب نه حتی موقع امدن اب منی سریع رو دسمال ریخت پرده دارم ولی ۱۰ روزه پریود نشدم سینه هام درد میکنه کمکم کنید دارم میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام. کسی اگه تجربه‌ای داره کمک کنه. من از 17 پریودی تا دیروز که 23 پری بود سینه هام تیر میکشید. ولی انگار داره خوب مبشه. در ضمن من اصلا سابقه سینه درد قبل پری نداشتم. به نظرتان حامله نیستم???
هر روز که می گذرد بیشتر عاشق همسرم میشوم.
سلام. کسی اگه تجربه‌ای داره کمک کنه. من از 17 پریودی تا دیروز که 23 پری بود سینه هام تیر میکشید. ولی انگار داره خوب مبشه. در ضمن من اصلا سابقه سینه درد قبل پری نداشتم. به نظرتان حامله نیستم???
هر روز که می گذرد بیشتر عاشق همسرم میشوم.
من که سینه هام درد نمی کنن یعنی باردار نیستم ؟؟؟؟ زیر دلم تیر می کشه و حالت سرماخوردگی و گر گرفتگی دارم ولی سینه درد ندارم .گوارشمم دچار مشکل شده و دیر غذا هضم می شه و نفخ و گاز معده هم دارم .اگه می شه یه صلوات برام بفرستید خیلی استرس دارم تا این هفته تموم بشه و بفهمم باردارم یا نه .
خدایا شکرت خیلی دوستت دارم ! کمکمون کن .نی نی هامونم خودت حفظشون کن
2738
بچه ها آز منم مثبت شد .فقط بتام خیلی بالا نیست . از 25 به بالا مثبت هست که من 27.80 شدم . خیلی پایینه ؟
من برات صلوات فرستادم.توام برای من دعا کن الان برای بچه دوم تو اقدامم.انشالا تا هفته دیگه معلوم بشع حامله ام یا نه.منم نوک سینه هام الان 21 پری درد داره.اما خودس نه.علایم دیگه ای ندارم یعنی من حامله نیستم؟؟
گیسو کمند عزیزم مررررسی .دکترم هم همینو گفت . گفت احتمالا پسره . ان شاالله که شما هم بارداری .این هفته باید برم سونو برای تشکیل قلب .خداکنه که همه چیز خوب پیش بره و صدای قشنگ قلبشو بشنوم و قلب کوچولوشو ببینم .
سلام. حکیمی جون تبریک میگم. گیسوکمند ان شاالله شما هم بارداری. منم پنج روزه از اقدامم میگذره، پنجمین ماهی هم هست که اقدام کردم.سینه درد ندارم، ولی مثل ماه پیش احساس پریود شدن دارم به این زودی، فقط امیدوارم نتیجش مثل ماه پیش نشه. نه روز دیگه موعد پریودمه. امیدوارم خدا دامن همه مون رو سبز کنه این ماه

خدا جونم! مواظب هديه اي كه بهمون بخشيدي، باش🙏🏻  خودت دي ماه بفرستش تو بغل من و باباييش🙏🏻

مرسی المیرای عزیز ان شاالله که شما هم بارداری گلم .هر چی خدا صلاحشه .منم منتظر دیده شدن قلب نی نی هستم
2706