2703
2553
عنوان

عدم بارداری پس از یکبارiui و دو بار IVF

| مشاهده متن کامل بحث + 40301 بازدید | 23 پست
سلام مریم گلم من حالت تو رو خیلی خوب می فهمم چون مال منم 10 روز قبل منفی شد
اونروز انقدر گریه کردم که چشمام باز نمی شد از خدا شاکی بودم ............ولی یک لحظه ترسیدم که خدا قهرش بگیره و نعمت های خوبش را ازم بگیره به خاطر همین از ته دل گفتم خدایا راضیم به رضای تو........نمی دونی چه ارامشی گرفتم .تگلم تو هم امتحان کن.تازه خیلی ها بار اول جواب نمی گیرن
سلام، مدیس هستم 30 سالمه . شوهرم واریکوسل داشت عمل کرد و بی نتیجه . تا الان شش بار آی یو آی کردم بی نتیجه بود. من صحبتم با مریم عزیزم و لیندا جونه . چونکه توی این مدتی که آی یو آی میکردم خیلی از لحاظ روحی وضعیت بدی داشتم . فقط کارم شده بود روزهای تقویم رو شمردن . هر روز بی بی چک می ذاشتم تا شاید یه اتفاقی بیفته . وقتی پریود می شدم تا دو روز گریه حسابی می کردم.ولی بعد از این مدت که نتیجه نداد و با روحیه ام هر کاری خواستم کردم با دیدن یک خواب متوجه شدم چقدر اشتباه می کردم. عزیزان من! تو رو به هر کی می پرستید فقط نا امید نشید . تا جایی که در توان دارید چه مالی و چه درمانی و ... ادامه بدید.من مطمئنم با این پیشرفت علم نازایی وجود نداره فقط دیر و زود داره . من مطمئنم هم من و هم شما ها هممون یه روزی مامان میشیم . فقط تو هر مرحله از زندگیتون خدا رو فراموش نکنین و شکرشو بجا بیارید و دستتون رو بدید به دست خدا و بابت هیچ چیزی غصه نخورید. من هنوز امید وارم و درمانمو با یک دکتر دیگه شروع کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714