2737
2734

خانما امروز سند خونمون رو گرفتیم شوهرم گفت ی وقت تشکر نکنی ازم منم گفتم خب درسته تو بیرون کار میکنی من توی خونه ولی باهم خریدیم باهم تلاش کردیم و جوتب داد پس من پشمم یه پوز خند هم زد گفت توهم کمک دادی . من تو این هشت سال خیلی قناعت کردم تمام وسایل خونم مال جهازمه هیچی نگرفتم حتی ارایشگاه هم نرفتم خودم انجام دادم لباس مناسب گرفتم از همه مهم تر من بودم ک پافشاری کردم برای خرید خونه و پس انداز کردم برنامه ریزی کردم مثلا  گفتم چه وامی بگیریم کجا بزاریم سود شه یا خیلی کارهایی دیگه قبل ازدواج خیلی ولخرج بوده حتی خانواده خودشم میدونن  ولی امروز بهم گفتم فقط زحمت خودش بوده گفتم خوب من تو خونه ام جون تو نمیخای برم سرکار گفت تو دوتا کاسه میشوری منت میزاری گفتم تو این چند سال من بیشتر مناسبتا رو ازت کادو نخاستم تو هم ندادی مسافرت نخاستم توهم نبردی گفتم کم هم خرج خونه نداشتیم منظورش خورد و خوراک بود الان خیلی پشیمونم نمیخام دیگه زن زندگی باشم میخام بریز و بپاش کنم خیلی ناراحتم فک میکردم برگرده بگه خانم این خونه ای ک من خریدم بخاطر تو بوده برنامه ریزیات و پافشاریات 

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برا همینه ک‌من از الان بهش گوش زد میکنم دارم چقد سختی میکشم ک پس فردا نگه چکار کردی گاهی وقتا باید منت بزاری 

خدمتتون عرض کنم که بنده دیگه گربه بوره نیستم،رنگ اشتباه ریختن رو کلم و تا اطلاع ثانوی گربه سیاهه تشریف دارم😐مرسی از ارایشگر محترم😑😪

جرو بحث نمیکردی...وقتی گفت یه تشکر کن خونه خریدم...میگفتی زیر سایه من خونه خریدی کسی که باید ازش تشکر بشه منم...

♡مهربونم میشه یه صلوات مهمونم کنی♡🌹 لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ🌹
لج و قهر نکن  از این ب بعدم خرج کن واسه خودت عادت نکن ب قناعت ب خودت اهمیت بده‌ که اگه دفعه بع ...

دقیقا نمیخام الان یهو خرج تراشی کنم ولی کم کم میخام خرجمو بالا ببرم فک کنم ی خونه بزرگتر بخره به من بگه تو برو مزاحمی 

خدایا شکرت
2740

والا من شاغلم پولمم تو خونه خرج میشه نمیگه زن تو کمک خرجی😐تازه میگه تو از وقت و خونه و زندگی من میزنی میری سرکار

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم

خب خیلی خوب و خوش می تونستی با شوخی بگی.تشکر از تو 

تشکر از من

چرا حالا جنگ  درست کردی 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

من نمیدونم ما زنها چی فکر میکنیم پیش خودمون، خب معلومه همه چی مال خودشونه، کلا سر کار هم میرفتی باز خیلی فرق نمی کرد، فقط برا خودت بشین عادی زندگیتو بکن، نه قناعت زیادی نه این که بخوای اینقدر خرج کنی طرف رو بدبختش کنی

جرو بحث نمیکردی...وقتی گفت یه تشکر کن خونه خریدم...میگفتی زیر سایه من خونه خریدی کسی که باید ازش تشک ...

جر و بحث نکردم گفتم باهم خریدیم با تلاش هم اگه میتونست  که اون بحث رو پیش کشوند حتی بعدش گفتم خوب دستت درد نکنه گفت الان دیگه بدردم نمیخوره اینجور هم شروع کرد ک هیچکی ازم تشکر نکرد لاقل تو تشکر کن یادم رفت بگم خوب کی میخاسته تشکر کنه برا خودت خریدی 

خدایا شکرت
2706