2737
2734
بهار جون ایشالله که چیزی نیست البته قتدت کمی بالاس و احتمالااول یه رژیم سخت بعد انسولین بهت میدن!
منم انسولین زدم به نظرم بهتر ار رژیم سخته!!! اصلا نگران نباش و فقط به خدا توکل کن...خدا ایشالله دو تا نی نی سالم و خشکل بهت بده...

بتینا جون الان با رژیم قندت در چه حاله؟؟؟برای رژیم دکترت چی بهت گفته؟؟؟؟
اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
سمانه جان 164 خیلی بالا نیست نگران نباش...احتمالا رژیم بهت بدت .. یعنی باید مصرف غذاهای نشاسته دار رو کم کنی مثل: ماکارانی، برنج، سیب زمینی و نون
شیرینی و میوه های شیرین ممنوع!
خرما روزی نهایت 3 تا!
غذاهای سرخ کردنی ممنوع!
گوشت قرمز زیاد مصرف نشه و ماهی مرغ خیلی خوبه.....
میوه نهایت 2 الی 3 واحد در روز
خیار کاهو ممنوعیت نداره...
و...استرس ممنوع!!!

اگر زن دیگری مرد شما را دزدید، هیچ انتقامی بهتر از آن نیست که بگذارید نگهش دارد!"مردان واقعی دزدیده نمیشوند"[smiley]s/sm_17.gif[/smiley]
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان منصوره جون
خوبی؟
من تا هفته 12 تا دلت بخواد شیرینی و کیک و آب میوه و .... استفاده کردم
یعنی هر چی برام ضرر داشته من کلی خوردم

مننصوره جون معمولا اول بارداری آزمایش قند خون می نویسن که تاره برای منو دیر نوشتن که من دیر فهمیدم
اگر از همون اول می نوشتن خوب رعایت می کردم

امروز به دکترم زنگ می زنم
می یام بهت می گم چی شد
سلام مامان منصوره جون
خوبی؟
من تا هفته 12 تا دلت بخواد شیرینی و کیک و آب میوه و .... استفاده کردم
یعنی هر چی برام ضرر داشته من کلی خوردم

مننصوره جون معمولا اول بارداری آزمایش قند خون می نویسن که تاره برای منو دیر نوشتن که من دیر فهمیدم
اگر از همون اول می نوشتن خوب رعایت می کردم

امروز به دکترم زنگ می زنم
می یام بهت می گم چی شد
2731
سلام بچه ها من دیروز رفتم جواب آزمایشمو بعد از رعایت کردن یه رژیم سفتو سخت گرفتم خوشبختانه نتیجه داد قند ناشتام 86 دو ساعت بعد صبحانه 102 دو ساعت بعد ناهار104 و دو ساعت بعد شام 117 بود. دوستان به نظر من گرفتن رژیم سخت بهتر از انسولینه چون شنیدم اونایی که تو بارداری انسولین استفاده میکنن بعد از زایمان نی نی هاشون دچار افت قند میشن و باید حتما بهشون سرم قندی تزریق بشه مواظب خودتون باشین.
ره سپردن در سیاهی، رو به سوی روشنی زیباست!
سلام
ستایش جون خدا رو شکر
منم مثل شما با رژیم سخت بالاخره حریف دیابت شدم و از رو بردمش
اخرین ازمایشام اصلا قند ندارم
با دستگاه هم میگیرم اصلا بالا نمیره دیگه
ولی خوب اصلا تا الان که هفته 16 وزن اضافه نکردم! ولی نینی خوب وزن گرفته(سونو رفتم)
آماندا جون من تازه وارد هفته 28 شدم.
مامان پارسا خدارو شکر اتفاقا همین که خودت وزن زیاد نکردی خیلی خوبه چون خطر دیابت رو کم میکنه مهم اینه که نی نی وزن بگیره نه خودمون وگرنه چجوری اینهمه اضافه وزنو بعد زایمان کم کنیم؟!
2738
آماندا جون از وقتی گفتی قند ناشتات مثل من بالاس و داری انسولین میزنی بد جوری تو فکر فرو رفتم!!!! آخه من دیگه شبا چیز خاصی نمیخورم که صبحا قندم بالاس!!! فکر کنم منم مثل شما بشم... راستی نی نیت دختره یا پسمل؟؟؟

خدا رو شکر ستایش جون ... کامل توضیح بده که رژیم سر سختت چی بود و. چی کار کردی؟؟؟؟؟

مامان پارسا جون شما دقیقا چند وقته بارداری و چیکار کردی که کنترل شد؟؟؟؟ شما هم بگووووووووو عزیزم که ما هم تو این راه سرسختتر بشیم...
منصوره جان کلا قند شکر شیرینی زولبیا بامیه انواع آبمیوه و شربتها را کلا کنار گذاشتم در روز فقط یک وعده برنج اونم به اندازه 8 قاشق استفاده میکردم برای اینکه تا موقع زایمان آماده بشم شبها فقط غذای سبک مثل سوپ و عدسی ترجیحا بدون نون استفاده کردم روزی 4 واحد میوه استفاده میکنم البته به جز خربزه و انگور و موز بهترین میوه هم برای دیابتی ها سیب هست البته یه چیزی رو بگم که میوه خیلی باعث کاهش قند خون میشه بخصوص اگه اونو بعنوان یه وعده غذایی بهمراه شیر استفاده کنین راستی موقعی که گشنم میشد شیر میخوردم بخاطر این رژیم سفت و سخت من روزی یه لیتر شیر میخوردم و یه توصیه از طرف من به شما سعی کنین تا قبل از ساعت 7 شب شامتون رو خورده باشین(برای کساییکه قند ناشتاشون بالاست)
اماندا جون من هر چیزی رو که احساس کنم قندم رو بالا میبره نمیخورم یا خیلی کم میخورم
مثلا انبه یه شب خوردم داشتم میمردم
من که قندم میزنه بالا هیچ جوری خنک نمیشم حالم بد میشه نمی دونم شما چه طوری میشید !
دیگه انبه میبینم انگار عزراییل میبینم
هر وقت احساس کنم قندم داره بالا میره چند تا خیار میخورم خیلی موثره
میگن کدو هم همین خاصیت رو داره امتحان نکردم
وعده های غذاییم خیلی کم و چند ساعت یک باره
توی یه وعده خیلی نمیخورم
2706