2733
2739
سلام بچه ها..
دکترم گفت هرماه بعد از تمام شدن پریود باید بلافاصله سونوگرافی بدی تا اگه تبدیل به غده شده بشاه سریع درمانش کنی..خیلی نگرانم...فقط هم بهم قرص ویتامین e تجویز کرده..
کسی تجربه ای داره؟ چیزی ازین بیماری میدونید؟
اخه من 27 سالمه...توی فامیلمون هم کسی نبوده که ارثی باشه...دو سال هم بچه شیر دادم الان دخترم سه سالشه...اضافه وزن هم اصلا ندارم...پس چرا اینطوری شده؟؟
فقط یه چیزی من یکسال تو باشگاه با وزنه روی سنه هام کار میکردم میتونه علتش همون باشه؟ یادم رفت از دکتر بپرسم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم فیبروکیستیک دارم الهام جون.
29 سالمه و خاله ام به خاطر سرطان سینه فوت کرد اما اصلا مث تو نگران نیستم.

برا من هم یه مدت ویتامین ای تجویز کرد و اما الان هیچی مصرف نمیکنم و تنها مشکلی که دارم اینه که درد و سنگینی سینه هام خیلی بیشتر از دردی هست که افراد عادی زمان پریود دارند.

1 ماه دیگه هم نوبت سونو دارم و آخرین بار هم پارسال سونو رفتم.
عزیزم اصلا نگرانی نداره بیمازری محسوب نمیشه من خودم 12 تا کیست دار م توی دو تا سینه هام چند سال هم هست تحت نظرم تا حالا به لطف خدا چیزی نشده . توکل بر خدا . این مرکز هم سر بزن :
مرکز تخصصی بیماریهای پستان واقع در خ انقلاب
CafeMom Tickers
ممنونم بچه ها..
ایشالا که همتون همیشه سالم و تندرست باشید.دیشب کلی تو اینترنت تحقیق کردم و دیدم خیلی چیز بدی نیست
اخه دکتر منون ترسوند.گفت هر ماه بمحض تمام شدم پریودت باید سونو بدی
2740
ممنونم بچه ها.. ایشالا که همتون همیشه سالم و تندرست باشید.دیشب کلی تو اینترنت تحقیق کردم و دیدم خیلی ...

منم تو سینه ام کیست دارم کلا 4تا کیست

3میلیمتری

درد شدید قبل مریود دارم از دوهفته قبل ولی دکتر جراح اصلا نگفت دیگه بیا و گفت سونوت خوبه

فقط ویتامین دی و ای داد همین