2737
2734
عنوان

سزارین در صارم

1096 بازدید | 19 پست
سلام من 40 هفته و 3 روزمه هیچ علامتی واسه شروع زایمان ندارم معاینه شدم سر بچه بالا بود فیکس نشده بود دهانه رحمم بسته بود لگنمم خوب نیست واسه طبیعی دکترم واسه جمعه صبح وقت سز داده خیلی ناراحتم تا الان فک میکردم طبیعی بزام ممنون میشم اگه تجربه ای دارین در رابطه با سزارین تو صارم در اختیارم بزارین یا اگه کسی با شرایطه من طبیعی زایمان کرده بگه چی کار کرده ممنون
دخترگلم 40 هفتس که با منه انشالله تا اخر هفته بغلمه
من تهران نیستم...ولی شرایط تو رو داشتم. البته 40 هفته تمام...رفتم آمپول فشار...بچه درشت بود نیومد پایین اورژانسی سزارین شدم ناراحت نباش چاره چیه
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره شیوا جون جفت خاطراتتو خوندم بچم درشت نیست 2700 ایناس اما دکتر گفت 2 هفته هم وقت بدم نمیزای الان این موقع شب شوهرمو فرستادم روغن کرچک بخره شاید زاییدم خخخ
دخترگلم 40 هفتس که با منه انشالله تا اخر هفته بغلمه
2742
هر چی خیرته
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
سلام عزیزم من شنیدم الان توی تهران بهترین بیمارستان برای زایمان بیمارستان صارمه
[smiley]s/sm_49.gif[/smiley] پیاده سازی پروژه با متلب، ترجمه عمومی، ترجمه تخصصی در زمینه های کامپیوتر و IT و هوش مصنوعی و .... ، تحقیق ، پاورپونت ، برنامه نویسی، طراحی وب سایت و ... . با قیمت پیشنهادی شما و با بهترین کیفیت 09339275145 تماس از 9 صبح تا 5 بعد از ظهر shr.r.project@gmail.com [smiley]l/l_24.gif[/smiley]
آخه چرا دوران شیرین بارداری باید با ترس زایمان و سزارین همراه بشه ؟ منم موندم بین طبیعی و سزارین .یه روز میگم طبیعی میارم فرداش میگم سزارین دوباره فردا میگم طبیعی حالا انگار همه چی دست منه
به لب رسیده جان کجایی ؟
پریسا جان دکترت میگه نمی تونی طبیعی بیاری حرفشو گوش کن اون داره شرایطتو می سنجه و میگه بالاخره 10 درصد همه زایمان ها به سزارین ختم میشه .چه کاریه بذاری دقیقه آخر ؟
به لب رسیده جان کجایی ؟
2740
من صارم یارسال سزارین کردم با دکتر میرفندرسکی خدایی عالی بود با بی حسی انجام داد همسرم هم حین عمل کنارم بود واقعا بهترین لحظه زندگی را تجربه کردم از اتاق عمل اومدو بیرون گفتم مامان اصلا درد ندارم گفت بی حسی ولی واقعا اون دردی که همه خانمها گفتن را نکشیدم فردا اون روز پاشدم واقعا درد نداشتم عالیییییییییییییییی بود بیمارستانش هم بیشتر شبیه هتل تا بیمارستان امیدوارم به سلامتی زایمان کنی
2706