2733
2734

دخترم رفلاکس دو طرفه با گرید بالا داره و چون کلیه ش در اثر عفونت ادراری اسیب دیده دکترش گفته باید عمل بشه 

معرفی بهم دادن که بیام تهران میخام پیش دکتر سیم فروش و خانم دکتر شریفی اقدس ببرم یه مشورت ازدکتر اتوکش هم میگیرم

دخترم دیروز یکسالش تموم شد 

لطفا اگه کسی بچه ش مثه من بوده کمکم کنه

بهم بگید عملش چجوریه؟

قبلش؟

بعدش؟

بچه هاتون کامل درمان شدن؟

#الحمدلله_علی_کل_حال  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم چطور متوجه شدی؟😔

میگی یک سالشه یعنی اوایل نداشت؟

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2731
میشه بپرسم چرا تا الان نفهمیدین؟

عفونت ادراری گرفت 

خوب شد 

و دوباره بگشت

با اسکن هسته ای متوجه اسیب دیدگی کلیه شدن و دستور vcug دادن که مشخص شد رعلاکس های گرید دو طرفه داره

#الحمدلله_علی_کل_حال  

واسش ۱۴ تا صلوات فرستادم که انشالله زود خوب شه.

وقتی خوب شد بهم خبر بده واسش ۱۱۴ تا ذکر بسم الله الرحمن الرحیم نذر کردم خوب شد بهم خبر بده که ادا کنم اما اگه یادت رفت به گردن خودته که بگیا

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2740
ده ماهگی اولین بار عفونت ادراری گرفت 

عزیزم میشه بگی چطور متوجه شدی عفونت ادراری داره؟ علائمش چی بود که آزمایش دادی؟

من دخترم ۴ ماهشه چند روز پیشا آزمایش ادرار داد به خاطر آلرژی، عفونت ادراری داشت ولی دکتر گفت دارو نمیخواد من ترسیدم ولی...

2706