2737
2739

سلام 

من از سال ۸۷ فهمیدم اندومتریوز دارم....الان دو سه ساله که از روز ۵ پریود یا حتی از روز ۸ ،دردهای لگنی دارم تا روز ۱۳ 

می خواستم بدونم ،اینجا کسی هست مثل من که اواخر قاعدگی دردهایش شروع شود؟؟؟؟؟؟

خدایا میدونم که واسم معجزه می کنی.تورو به خودت قسم زودباش....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم الان ۳ ساله دارم تخمدانم هست درد خفیف دارم ...ولی منم تو بدنم حسش میکنم کیستمو شماهم اینجورین؟ما ...

نه من حس نمی کنم .....سال گذشته که بیوگرافی دادم کیست نداشتم اما چندین میوم داشتم

منم شده که بعد از پاکی دوباره درد داشتم دو سه شب و بعد برطرف میشد.  شما بعد از بارداریتون اندو ...

پس شما هم بعد پاکی ،درد دارید؟

واسه کنترل درد چکار می کنید؟

من ۷ سال نازایی داشتم بخاطر اندومتریوز و خیلی درمان کردم،همه کار کردم و به لطف خدا دون بچه  دارم

اره من قبل وبعدش وموقع ک میخاد گلاب به روت مدفوع کنم حالم بدمیشه درحد غش

خوب برای درمانش چکار کنیم؟

برای این درد چی؟

من ماه قبل قرص ال دی خوردم از روز ۵ و باورتون نمیشه هیچی درد نداشتم....یعنی اصلا درد نیومد سراغم 

اما این ماه که قرص نخوردم باز شروع شده

2740
پس شما هم بعد پاکی ،درد دارید؟ واسه کنترل درد چکار می کنید؟ من ۷ سال نازایی داشتم بخاطر اندومتریوز ...

بله.

والا خیلس کاری نمیشه کرد جز مسکن خوردن . گاهی چلی زیره  نبات میخورم چون من نفخ زیاد میکنم اونمدقع و به رفع نفخ میکنه . 

برای درمان نازایی چه کارهایی کردین؟ کیست داشتید؟

خانمها کسی تجربه ای نداره؟

سلام.ببخشید من وویه تایپیکی دیدم شما نوشتید بعد از آمپول دیفرلین باردار شدین میشه بیشتر توضیح بدین؟ یعنی بعد از آمپول دیگه پریود نشدین وباردار شدی؟ مرسی

2706