2737
2739
من مارک بهت معرفی نمی کنم اما یه اجاق گاز خوب باید این ویژگی ها رو داشته باشه:

1- صفحه روش حتما به آسونی برداشته بشه تا زیرش تمیز بشه ... ترجیحا به صورت لولایی. (این نکته رو بعدها در هنگام تمیز کردن گاز فایده اش رو می فهمی.)

2- تایمر داشته باشه واسه شعله

3- فر هم جداگانه فندک داشته باشه . (واسه روشن کردن فر خیلی مهمه... معمولا اجاق گازها در این زمینه مشکل دارن.)

4- با اینکه می دونم استیل خیلی مد تره اما اگر صفحه رو لعابی باشه کارت خیلی راحت تره ... چون با اینکه تمیز تمیز هم باشه مدام لک می شه و باید تمیزش کنی.

من در این تاریکی پی یک بره روشن هستم که بیاید علف تنهایی ام را بچرد.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا عالی بود مامان نخودی جون.ممنون.اگه مارکشم راهنمایی کنی خیلی خوبه.آخه موندم بین چند گزینه.فروشنده ها که به نفع خودشون حرف می زنن گفتم ببینم نی نی سایتی ها از کدوم راضین.
2738
ممنون بچه ها که زحمت می کشید و راهنماییم می کنید.حتما یانا جون.منم خیلی این موضوع رو شنیدم.حتما لعابی می گیرم.فعلا که اکثرا با پادیسان موافق هستن.فکر می کردم سینجر بهتره.بازم ممنون بچه ها.
یکی از اقوام که کارش در زمینه اجاق گازه و چندین مارک مختلف ایرانی رو کار کرده همیشه پیشنهادش تکنو هست
در بین خارجی ها هم آریستون ایتالیا که مال مامان اینا هست و نزدیکه 30 ساله دارن و با اینکه استیله عالیه و بسیار شیک و زیبا
2706