2737
2739
عنوان

پسرم سینمو نمیگیره چیکار کنم؟

2804 بازدید | 54 پست

سلام دوستان پسرم چن وقتی موقعی ک بیدارباشه شیرمو نمیخوره فقط موقع خواب میخوره

اینم بگم من ندونسته از رو بی تجربگی بهش شیشه دادم و هرازگاهی شیرخشک تا اینکه فهمیدم سینمو نمیگیره و شیرمم کم شده وگرسنه میمونه پ لاغر شده

الانم هم فقط موقع خواب میخوره اونم کم شیرم وزیادهم نمی مکه وقتی هم بیدار سینمو میدوشم ب زور شیر میاد با قاشق و سر سرنگ میدم بعدم چون سیر نمیشه بهش شیر خشک با قاشق و سر سرنگ میدم 

اینم بگم من شیشه و شیرخشکو دائمی بهش نمیدادم وقتایی که مینداختمش پیش یکی نبودم میدادم

خیلی ناراحتم لطفا اگ میتونید راهنماییم کنید😞😞🙏

الَّذِينَ آمَنُوا وَتَطْمَئِنُّ قُلُوبُهُمْ بِذِكْرِ اللَّهِ أَلَا بِذِكْرِ اللَّهِ تَطْمَئِنُّ الْقُلُوبُ 

چه سخت🙁🍭

تموم بیمارستان از صدای جیغ                                                  دختری پر شده بود                                                                 که برای شیمی درمانی نمیذاشت                                             دست به موهاش بزنن                                                            چون عشقش                                                                      موی بلند دوس داشت🐥🐥🐥🐥
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

رفلاکس نداره؟معمولا رفلاکسی ها تو بیداری شیر نمیخورن.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2740

حالا چرا مینداختیش😑😐

من از اول شیشه دادم بهش ولی سینه رو ول نکرد...شاید علت اینکه سینتو ول کرد چیز دیگه باشه فک نکنم ربطی به شیشه داشته باشه

شاید سینت نوک نداره سخته براش یا شیرت خیلی کمه

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

دوست خوبم نی نی منم 40 روزه بود با سینم قهر کرد با یه مصیبتی شیر میدادم بهش فک کنم دو هفته کشید تا درست بشه میخوابوندم بعد شیر  میدادم دماغشو میگرفتم ماشو میخاروندم تا بیشتر بخوره نخوابه بیداری اصلا نمیخورد مگر اینکه سپا یا نشسته با کلک بهش میدادم ایشالا نی نیت دوررشو طی میکنه همه چیز درست میشه منم به بچم شیشه دادم اما به اون ربطی نداره سعی کنوبعد این دیکه شیشه و شیرخشک ندی درست میشه

2706