2703
2553
عنوان

کسی هست که فمتو لیزیک چشم انجام داده باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 38496 بازدید | 34 پست
گل نرگس جان..........

اگه اینجا سر زدی میشه بگی چه نوع عملی انجام دادی؟؟

انشااله چشت زود خوب شه.... باید خوب مواظبش باشی...

راسته که شماره چشم بالا واسه عمل بهتره ؟ من که میخواستم عمل کنم چون شماره چشمم پایینه بهم گفتن پشیمون میشی بذار بره بالاتر..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ان شاالله میای خبر سلامتیتو میدی گل نرگس جان.........

کسی جواب سوالمو میدونه؟

راسته که شماره چشم بالا واسه عمل بهتره ؟ من که میخواستم عمل کنم چون شماره چشمم پایینه بهم گفتن پشیمون میشی بذار بره بالاتر..
منم چشمم خوبه و مشکلی ندارم

امیدوارم شراره جون چشم شما هم خوب بشه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
من حدود یک سال و نیم پیش عمل پی ار کی انجام دادم. دکترم اقای ملک فر بود که بهترین چشم پزشکه کرجه. از عملم خیلی راضی هستم و خداروشکر الان مشکلی ندارم. برادر و دخترداییم هم پیش همین دکتر عمل کردن و اونام راضی هستن. شماره چشم من و دخترداییم بالا بود حدود 4 در ضمن من استیگمات هم بودم ولی برادرم شماره چشمش خیلی پایین بود (نزدیک بین) و عمل کرده و اونم راضیه.
2714
سلام. من چشمام 4.25 بود و عمل لیزیک یا لازیک نمی دونم کدومو انجام دادم!
تو کلینیک رازی دکتر مکی چشماموعمل کرد. الانم هیچ مشکلی ندارم. به هرحال عمل کردن ریسک داره من یه جا خوندم تو سه درصد مواردشماره ی چشم نیم می مونه!
احتمال هم داره شماره ی چشم برگرده، که این بستگی به این داره که عمل شما خوب باشه یا نه. بیمارستان فارابی که من شنیدم اصلا خوب نیس و دختر دایی دوستم اونجا عمل کرده بود چشماش برگشته.
دکتر رخصتی هم تو همون کلینیک رازی چشمای خواهرمو چندسال پیش عمل کرده و الان مشکلی نداره، فقط اینو بگم هرکی چشماشو عمل کنه باید زایمانش سزارین باشه!

سلام به همگی شما عزیزان من هم پیش دکتر مهرداد محمدپور عمل کردم استاد دانشگاه تهران هستند کارشون فوق العاده عالیه به چند نفر دیگه هم که معرفیشون کردم همه راضی بودن پیش چند تا دکتر دیگه رفتم گفتن نمی تونی زایمان طبیعی کنی بعد عملت  ولی ایشون گفتن می تونم و دو سال پیش زایمان طبیعی کردم و عمل لازک هم ۳ سال پیش انجام دادم و اصلا شماره چشمم تکون نخورده و صفره‌و هیچ مشکلی نداشتم بی نظییییرن خیلی هم با انصاف هستند و تلفنشون رو همیشه جواب میدن ۰۹۳۹۲۰۰۲۴۵۲

تلفن مطبشون:۸۸۷۲۷۴۶۹ همیشه بر می داره این شماره

سلام دوستان من شماره چشمم +6 بود و عینک ذره بینی میزدم و شبیه پیرزن ها شده بودم هیچ کس من رو عمل نمیکرد الان دو ساله که توسط استاد دکتر مهرداد محمدپور فوق تخصص جراحی لیزیک و قرنیه عمل فمتو لیزیک انجام داده ام و خیلی راضی ام و زندگی ام متحول شده به همه شما توصیه میکنم اگر دکترهای دیگر ناامیدتان کرده اند خدمت ایشان برسید بسیار متبحر و منصفند همیشه هم پاسخگو هستند من که خیلی راضی ام تلفن تماس منشی:09392002452

سلام من قبل از ماه رمضون با دکتر هاشمی عمل کردم خیلللللللللللی خوب بود البته هنوز تار می بینم و دارو ...

عذرمیخوام شما هم فمتولیزیک انجام دادید؟ تا چه مدت کار های روزانه مثل آشپزی رو انجام نمیدادید؟ 

سلام دوستان عزیز دکتر مهرداد محمدپور برای جراحی فمتولیزیک واقعا بینظیر هستند من شماره ی چشمم +4بود و آستیگمات بالایی هم داشتم و همه ی جراحان می گفتند که نمی تونم عمل کنم و راهی برای خلاصی از عینک نداری و باید بسوزی و بسازی وقتی دکتر محمدپور گفتند که می توانم عمل کنم اصلا باورم نمی شد و در پوست خودم نمی گنجیدم تا اینکه مصاحبه ی چند نفر از بیمارانشون رو در اینستاگرام و کانال تل و سایتشون www.lasik20.comدیدم و تصمیم گرفتم عمل کنم الان واقعا راضی هستم و شماره ی چشمم صفر شده و از شر اون عینک کذایی خلاص شدم واقعا نمی دونم چطور از این جراح پنجه طلایی تشکر کنم که آرزوی مرا به واقعیت تبدیل کرد و به همه ی آن هایی که بهشون گفتن نمی تونید عمل کنید و مثل من افسرده شده اند توصیه میکنم حتما خدمت ایشون برسند انشاالله مثل من از شر عینک خلاص می شوند تا ابد مدیون محبت ایشان هستم نوبت دهی تهران ایشان که همیشه پاسخگو هستند حتی روز تعطیل 09392002452

2706