2733
2734
عنوان

شوهرم برای اولین بار منو زد

20276 بازدید | 90 پست
همیشه حاضربودم رو سرش قسم بخورم که هرگز منو نمیزنه خیلی وقتا تهدید میکرد ولی همیشه هر دوتامون میخندیدیم میگفت مگه زن خره که مرد واسه درست کردنش بزنتش یه مدته خیلی به هم نزدیک شدیم بیشتر بهم محبت میکرد و طرفمو میگرفت حرفای قشنگ میزد میخواست گذشتشو جبران کنه ولی امروز یهو دست روم بلند کرد فقط بخاطر اینکه بهش گفتم نمک نشناس چون واقعا حرف بدی بهم زده بود.بهم حمله کرد و گفت یه بار دیگه بهم بی احترامی کنی دندوناتو خورد میکنم البته نزد ولی صورتمو دستش گرفت مقابل صورتش و تهدید کرد دستمم گرفته بود و محکم فشار میداد وقتی بهش گفتم از اطاق برو بیرون عصبانی تر شد و دستمو محکم تر فشار داد بهت زدم نمیدونم باور کنم یا نه ولی دیگه نمیبخشمش همیشه اشتباه میکنه و میگه تو خانومی کن و ببخش اما دیگه همه چیز تموم شد از دلم پرتش کردم بیرون نه خودش نه خانوادش لیاقت منو ندارن
توروخدا کمکم کنید من اینجا غریبم به هیچ کس هم نمیتونم بگم چند ماهه با خانواده شوهر تو یه اتاق ١٢متری زندگی میکنم فقط به خاطر اینکه اقا بتونه قرضاشو بده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم همون جور که گفتی همسرت بده کاره خوب تو هم باید یکمی باهاش راه بیای الان اون توی وضعیت بدی هستش تحت فشاره سعی کن درکش منی
ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است ......... جز احوالم
2740
خیلی دوست دارم ازش جدا شم اما نمیتونم یه پسر یه سال و نیمه دارم و به طور ناخواسته حامله شدم اگه بدونید چقدر خوشحال بود واسه بچه نمیدونم چرا هر کار میکنه نمیتونم دوسش نداشته باشم خیلی خسته شدم نشستم تو اتاق و نمیخوام برم بیرون که خانوادش موضوعو بفهمن از دست همشون خسته شدم ادم اگه از حقش بگذره بقیه لهش میکنن
یک کم باهاش راه بیا .........اون خیلی تحت فشار که نتونسته واسه همسرش به خاطر قسط و قرضاش خونه مستقل فراهم کنه......در ضمن روزه هم بوده و افت قند خونش رو اعصابش تاثیر گذاشته
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2706