2733
2739
سلام چندتا سوال..من زخم دارم دکتر به من دارو نداد و گفت فریز نکن حالا نمیدونم چی کار کنم..جواب پاپ اسمیرمم خوب بود اما مهمترین سوالم اینه که بعد سکس یه لک کوچولو میبینم..کسی اینطوری بوده؟؟؟؟به من گفت کولپوسکوپی باید بکنی..چی کار کنم
سلام. منم همین شرایط داشتم چن روز پیش رفتم دکتر گفت عفونت هم داری و کلی دارو داد
کارشناس پرستاری و درمانگر زخم میباشم. درمان انواع زخم های دیابتی عروقی بستر و.... با مشاوره رایگان در واتس اپ . تهران و کرج. انجام کلیه ی مراقبت های پرستاری در منزل.    09125733090
بسته به زخم ودکتر داره بمن انتی بیوتیک دادخوب شدم من اوضام خراب بوداصلن بریودمیشدم بعدش دکترم کفت بخاطراینک خودت سفت میکیری
خدای مهربونم شکرت که همیشه بامن هستی … ممتاسفم ,منوببخش ,متشکرم,دوست دارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا فریز نکن... منم زخم داشتم به گفته دکتر...چون اصلا علائم نداشتم .. ولی بعد فریز تا 1/5 سال همش لکه بینی لکه بینی ...مخصوصا بعد از نزدیکی... مراعات کن...یه محلولی شبیه بتادین بود فکر کنم اسمش بتاهیستین بود... اون منو نجات داد ..به همراه قرص داکسی سایکلین... با همین ها خوب میشی... از چند تا دکتر خوب شنیدم این التهاب طبیعیه ...تو بدن بعضی خانم ها بوجود می آید و بعد از چند سال سن که میره بالا خودبخود رفع میشه...
خدایا به خاطر همه چی ازت ممنونم...
2731
منم زخم دارم هر دارویی که تصورش کنید استفاده کردن انگار نه انگار موقع نزدیکی خیلی خیلی درد می کشم و می افتم به لکه بینی ناچارم برم فریز
اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
2740
منم زخم دارم هر دارویی که تصورش کنید استفاده کردن انگار نه انگار موقع نزدیکی خیلی خیلی درد می کشم و ...

سلام من داشتم تاپیکای قدیمی رومیخوندم دیدم نوشتی زخم داشتی الان حامله ی میخواستم ببینم زخمت خوب شد حامله شدی یا هنوزم زخم داری

خدایا شکرت 

[QUOTE=47827639]سلام من داشتم تاپیکای قدیمی رومیخوندم دیدم نوشتی زخم داشتی الان حامله ی میخواستم ببینم زخمت خوب شد ح ...

سلام بله برطرف شد

اینجا می تونید سوالات پزشکی خودتون در هر زمینه ای رو در اسرع وقت دریافت کنید http://www.madarclub.com/fa/apply/asali64 ضمناً با ثبت نام تو این سایت می تونید از جایزه های نفیسی که هر ماهه بین اعضا تقسیم می کنند بهره مند بشین!!!
اصلا فریز نکن... منم زخم داشتم به گفته دکتر...چون اصلا علائم نداشتم .. ولی بعد فریز تا 1/5 سال همش ل ...

سلام شبتون خوش

لطف کنین تجربتون روبگین ممنون میشم

من یک ماه ونیم پیش فریزکردم ولی لکه بعدرابطه دارم فقط بایدچیکارکنم ممنونم