2752
2734
برای من مهر بهترین بوده
«رَبَّنا هَبْ لَنا مِنْ أَزْواجِنا وَ ذُرِّیَّاتِنا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَ اجْعَلْنا لِلْمُتَّقینَ إِماماً»لفرقان آیه : 74 «پروردگارا، به ما از همسران و فرزندانمان آن ده که مایه روشنىِ چشمان [ما] باشد، و ما را پیشواى پرهیزگاران گردان.»

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهر اقتصاد البته سال پیش من سپرده گذاشتم نمی دونم الانم همین نرخ هست یا نه؟ 21درصد روز شمار... بانک ملی 22 درصد هست ولی یک ساله
خوشبــختی همان لحظه ایست که احساس میکنی خدا کنارت نشسته و تو به احترامش از گنـاه فاصله میگیری...

CafeMom Tickers
2731
رفتم سایت بانک ملی خودش محاسبه گذاشته. برای 10 میلیون تومن : مدت سپرده گذاری :365 (روز) معادل با 1 سال - 0 ماه - 0 روز - با نرخ سود 22 درصد کل مبلغ سود سپرده : 22,000,000 ریال متوسط سود ماهانه : 1,833,333 ریال متوسط سود روزانه : 60,274 ریال
بچه ها چند وقت پیش با اطمینان می گفتن نرخ سود بانک های مختلف هنوزم با هم فرق داره و از سود های بالای بیست درصد می گفتن حتی اسم بانک آینده رو بردن!

برای اطمینان رفتم دوباره از بانک آینده پرسیدم گفت برای کسانی که از قبل حساب دارن روزشمار 5/20 درصد ولی اگه کسی الان بخواد حساب باز کنه 10 درصد!!

همه بانک ها و موسسات الان بخوای حساب باز کنی روزشمار 10 درصد یک ساله 22 درصد! سود ها دیگه هیچ فرقی با هم نداره