2410
2553
asal va mamani
1392/4/11 1:17 ب.ظ

بره ترک کنه بعد برگرده سراغ زنش
چرا باید این با دو تا بچش با ترس زندگی کنن؟ خوب می تونه بهش فرصت بده تا بره ترک کنه بعد بیاد سراغ زندگیش

redlady جون مگه میشه کسی زندگیش رو دوست نداشته باشه

جوونیم رو به پای این زندگی ریختم

بچه دارم

کجا برم

اینجا خونه منه

دلم نمیخواست خونه ام آوار بشه

ولی شوهر من درست نمیشه غیر از شیشه انگار مواد دیگه مثل تریاک و هروئین هم مصرف میکنه و قرص های عجیب پیدا کردم
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
برادر شوشو ی من تریاک میکشید یه سال باک موند بدر شوهرم بهش مغازه داد کار کنه الان بعد یه سال فهمیدن شیشه میکشه بهتر که نشد هیج بدترم شد

هیچی تودنیا قشنگترازاین نیست که صب چشام به روی عشقم بازبشه💏وهیچ چیزی باارزش تراز ثمره های عشقمون نیست

نمیدونم حتما کسایی که میگن بمون تا حالا فاجعه این چیزا رو ندیدن من با چشم خودم دیدم که میگم
همسایه ما پسرشو (3 سالش بود)همینجوری از دست داد
حالا تو میتونی ریسک کنی و بمونی تا شاید آقا یه روزی ترک کنه که با این اوصافی که تو میگی محاله یا جون خودت و بچه هاتو برداری و بری
http://tadriskhosusiorumiyeh.blogdoon.com/
http://arayeshgahetak.blogdoon.com/
عزیزم برادر منهم همه اینا رو مصرف میکرد اصلا کسی که وارد این کثافت کاریها میشه دیگه از هیچ چی دریغ نمیکنه و همه اش رو امتحان میکنه فقط مهم اینه که میخواد درمان بشه یا نه اگه خودش میخواد حله اگه نه تا ابد هم نمیشه کاری واسش کرد
2714
به من بگین چطور ثابت کنم به دادگاه که معتاده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بچه ام رو میخوام و طلاق راحت

البته الان خواهرش هم گفت ما دو سال پیش هم نمیدونستیم و باورمون نمیشد ولی حالا که میدونیم میگم بورو جدا شو اگر میدونی درست بشو نیست

حالم بده
****عمیق ترین درد در زندگی مردن نیست ،
بلکه پنهان کردن قلبی است که به اسفناک ترین حالت شکسته شده*** .
شیشه نوعی ماده مخدره محرک هست

برای همین افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارن و بعضا افراد افسرده زیاد به این دارو پناه میبرن

متاسفانه به خاطر اینکه این دارو مغز رو خیلی فعال میکنه شخص معتاد رفتارهای وسواسی و کارهای تکراری زیاد میکنه

ولی وقتی مواد بهش نرسه عصبی و پرخاشگر میشه و ممکنه دست به هر خشونتی بزنه

متاسفانه یکی از دوستای خیلی صمیمی من همسرش این مشکل رو داشت

چیزایی تعریف میکرد که واقعا دل سنگ رو آب میکرد از ترس هاش و رفتارهای همسرش

بار اول که کارش به شکایت و طلاق رسید همسرش قول داد ترک کنه ولی دوستم زرنگی کرد و گفت به یک شرط حق طلاق و حق حضانت بچه رو میگیرم و از طلاق منصرف میشم و تو هم میری کمپ برای ترک

حالا خدا رو شکر فعلا که 5 ساله پسره مشکلی نداره و مثل اینکه پاکه و دوستم هم حق طلاق و بچه رو داره

کاش شما همون دو سال پیش حق حضانت بچه رو میگرفتی
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
نوع درمان خیلی مهمه گلم اینکه الکی بگه از امروز دیگه نمیکشم نمیشه باید بره و درمان شه هم از نظر جسمی و هم روانی
در ضمن اونجایی که برادر من الان داره کار میکنه کسانی هستن که به مراتب بدتر از شوهر شما هستن و بعضیهاشون 20 ساله که درگیر انواع مواد مخدرن ولی چون اراده کردن اومدن برای درمان
وفتی برای ترک میرن مراکز ترک اعتیاد یعنی همین کمپ ها نه تنها اونا از لحاظ جسمانی ترک میدن بلکه اونا رو از لحاظ

روحی و روانی نیز ترک میدن اونایی که به صورت سنتی تو خونه یا جاهای غیر قانونی ترک میکنن بع هنزو حالت عقده ایی

دارن...

من بهت قول میدم که اگه به یه جایه خوب مراجعه کنی و کمی این سختی رو تحمل کنی... همه چیز عالی میشه
یاالله یا محمد یاعلی یافاطمه یاحجت الله ادرکنی ولاتهلکنی... میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات بفرستید... مرسی
2706